Tisza-dupla döntött a Loki első meccsén

A Spartak Myjavát győzte le a Debrecen a felkészülési mérkőzésen.

A DVSC-TEVA szombat délután lejátszotta első felkészülési találkozóját a szlovák bajnokság harmadik helyezettje, a Spartak Myjava ellen.

A dvsc.hu beszámolója szerint a 16. percben az első helyzetéből megszerezte a vezetést a Debrecen: Tisza Tibor a kapust elfektetve, a védők között lőtt az üres kapuba. Majd szintén Tisza volt eredményes az 55. percben, a csatár egy okos támadás végén növelte az előnyt. A 87. percben szépítettek a vendégek: a Spartak Myjava játékosa egy gyors kontrát követően Radosevic fölött lőtt a kapuba. Ezzel tehát kialakult a végeredmény: DVSC-TEVA – Spartak Myjava 2-1.

A találkozón egyébként pályára lépett a Loki friss igazolása, Mészáros Karol is.

A második mérkőzésen visszavágtak a szlovákok:

DVSC-TEVA – Spartak Myjava 2–3 (0-1)

DVSC: Verpecz – Kinyik, Brkovic, Mészáros N., Ferenczi J., Bereczki, Varga J., Sekulic (Castillion, a szünetben) – Horváth Zs.(Nagy K. 83.), Holman, Takács T. Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerzők: Takács T., Holman, illetve Ostojic, Kolar, Mehremic