Egy góllal gyűrte le az SZTK-t az Újpest

A téli igazolás, Angelov lőtte a győztes találatot.

Újpest FC – SZTK-Erima 1-0 (0-0)
Szusza Ferenc Stadion
Újpest: Balajcza – Nagy T., Litauszki, Windecker, Hazard, Perovic (Kabát, 46.), Mohl, Kecskés, Angelov, Balázs, Bardhi.
Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
Szigetszentmiklós: Sánta – Gubacsi, Vágó, Benkő-Bíró, Sváb – Kokenszky, Barna, Hevesi-Tóth, Szepessy – Vólent, Szabó B..
Vezetőedző: Vágó Attila
Gólszerző: Angelov (59.)

Az Újpest a Szigetszentmiklós csapatával mérkőzött meg szerdán a Szusza Ferenc Stadionban. A hazaiak honlapjának beszámolója szerint végig a lila-fehérek irányították a találkozót, elsősorban Hazard és Bardhi révén veszélyeztettek sokat.

Az első félidő ennek ellenére nem hozott gólt, a szünetben pedig Kabát Péter is beállt, Perovicot váltotta. Az 59. minutum hozta a találkozó egyetlen gólját: Kabát ívelését szögletre tisztázták a védők, utána viszont a kipattanót a Dortmund-nevelésű, Metalurg Szkopjétól most télen igazolt macedón csatár, Viktor Angelov lőtte a jobb alsóba.

A 62. percben beállt Gere, Kálnoki Kis, Filkor, Heris és Kovács. A cseréket követően a felforgatott Újpesten átrohant a Szigetszentmiklós, Grbár és Szabó Bence is veszélyeztetett, míg a hazaiaknál Hazard puskázott el minden lehetőséget, így maradt az 1-0.