A Magyar Kupa negyedik fordulójában: ESMTK–Debrecen 1-2.
Magyar Kupa, 4. forduló
ESMTK – Debreceni VSC-TEVA 1-2 (1-0)
Pesterzsébet, 500 néző. Játékvezető: Botló
ESMTK: Bonica – Bányai, Pintér D., Nemes, Surányi – Soós, Havlik (Kiss D., 66.), Kazi, Rápó (Zimon, 86.) – Áder, Lőrinczy. Edző: Turi Zoltán
DVSC: Verpecz – Bernáth, Máté II P., Ludánszki, Ferenczi J. – Bódi (Selim Bouadla, a szünetben), Spitzmüller, Szakály P., Rezes (Dombi, 76.) – Volas, Seydi (Szécsi M., a szünetben). Edző: Kondás Elemér
Gólszerzők: Lőrinczy (21.), illetve Szakály P. (62.), Volas (88.)
Továbbjutott: Debrecen

A kupacímvédő DVSC az NB III Közép-csoportjában szereplő ESMTK otthonában vendégszerepelt.

Esélyeshez méltóan kezdte a mérkőzést a látogató, amely több nagy helyzetet is kidolgozott, de a tizedik perctől a hazaiak is kimerészkedtek kapujuk elől, rendkívül lelkesen, és egyre bátrabban futballoztak, kapufát is lőttek, sőt a 21. percben megszerezték a vezetést: Lőrinczy Soma a tizenhatosról lőtt a hálóba (1-0). A hajrában a DVSC közel állt az egyenlítéshez, de a szünetig ez nem sikerült.

A második félidőben már sokkal jobban kiütközött a két csapat közti különbség. Csak a DVSC támadott, és a 62. percben az egyenlítést is összehozta: Szakály Péter egyedül vitte fel a labdát, és mintegy 12 méterről a léc alá lőtt. A gól után is támadásban maradtak a látogatók, helyzeteket dolgoztunk ki, s végül a 88. percben született meg a mindent eldöntő találat: Szakály beadása után Dalibor Volas öt méterről bólintott a kapuba (1-2) – tudósít a DVSC honlapja.