Hírek

Gyirmót-siker a Ligakupában

A Gyirmót hazai pályán 4-2-re nyert a Haladás ellen a Ligakupa A-csoportjának hatodik fordulójában.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Az első negyedóra a Gyirmóté volt, aztán kijött a szorításból a szombathelyi csapat. A huszadik percben tizenegyeshez jutott a Haladás: Szakály Attila középre tartó büntetőjét Holczer Ádám a kapu fölé ütötte. A 28. percben Cseri 16 méteres bombájával, majd az első félidő lefújása előtt Nagy Gábor 14 méterről leadott lövésével 2-0-ra vezettek a hazaiak a szünetben.

A fordulást követően a Haladás játszott fölényben, mégis a hazai gárda lőtt újabb gólt. A 65. percben az egyik csere, Tóth László 14 méterről szépített, ám két perc múlva ismét három volt közte. A 76. percben Hanzl 16 méteres lövése kijött a kapusról, a kipattanót a másik csere, Kaiser közelről a hálóba vágta (4-2). A hajrában már hiába rohamozott a Haladás. A jó iramú meccsen a Gyirmót jobban sáfárkodott helyzeteivel.