A végén mentett pontot az Admiral

Továbbra is nyeretlen ebben a naptári évben a Colorspectrum Aramis, amely a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának 14. fordulójában 3-3-as döntetlent játszott Szombathelyen.

Jól indult a találkozó a vasiak szempontjából, hiszen a nemrég a válogatott edzőtáborában is megforduló Halmos Máté révén már a harmadik percben megszerezték a vezetést. Ezt azonban még a szünet előtt kiegyenlítették a vendégek, akik a fordulás után már a vezetést is átvették. Hamar jött a válasz, ismét Halmostól. Sokáig úgy tűnt, nem viszik dűlőre a csapatok, mígnem az utolsóelőtti percben ismét az Aramisnál volt az előny. Már kezdtek megijedni a szombathelyi szurkolók, hogy kedvenceik elvesztik hazai veretlenségüket, mígnem a nemzeti csapat keretében szintén debütáló Horváth Péter megadta a slusszpoént, és ikszre mentette a meccset az Admiral (3-3).

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 14. forduló
Admiral-Haladás VSE – Colorspectrum Aramis 3-3 (1-1)
Gólszerzők: Halmos (3., 29.), Horváth P. (40.), illetve Sivák P. (16.), Hasenauer (28.), Németh P. (39.)
Rába ETO – Üllő FC Cső-Montage 6-3 (2-0)
Gólszerzők: Dróth (3.), CE. Martins (10.), Lódi (21.), Harnisch (28.), Krizbai (öngól, 35.), DS. Martins (37.), illetve Takács M. (25.), Bánfalvi (40.), Simon Zs. (40.)
DEAC Armada Futsal Club – Gödöllői Bikák 0-5 (0-2)
Gólszerzők: Ughy (7.), Jenei (18.), Nagy R. (23., 29.), Szente (40.)
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu – UTC Junior Sport 11-1 (6-0)
Gólszerzők: Szécsi (1., 21., 21., 39.), Rábl (3.), Togoi (4., 34., 38.), Trencsényi (5.), Gál I. (7.), Lovas (18.), illetve Juhász I. (32.)
Rubeola FC Csömör – Nagykáta SE Futsal-Káta GSM 3-2 (1-0)
Gólszerzők: Fülep (19.), Kurucz (28.), Tősér (39.), illetve Fülöp (26.), Kovács N. (31.)
MAFC-BME-Docler Akadémia – Vasas 1988 Déli Futsal 3-5 (1-1)
Gólszerzők: Sipos (5., 39.), Csernai (27.), illetve Sámson (16., 22.), Kulik (30.), Fehér K. (32.), Gál J. (40.)