Péntektől egészen szerdáig elhúzódott a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának 13. fordulója, ráadásul egy elmaradást is pótoltak.
Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, az 5. fordulóból elhalasztott mérkőzés
Gödöllői Bikák – Rába ETO 4-10 (4-4)
Gödöllő, 600 néző. Játékvezetők: Kovács G., Rózsa, Makk
Gödöllő: Hegedűs – Ughy, Szente, Frank P., Vidák. Csere: Ács, Biczi, Baranyai, Simonyi, Schrancz, Jenei, Lovrencsics. Játékos-edzők: Szente Tamás, Baranyai Pál
Győr: Balázs Z. – Al-Ioani, Gyurcsányi, Harnisch, Dróth. Csere: Lódi, Csopaki, Szeghy, Matkovics, Bárdosi, Czeglédi. Edző: Marco Angulo
Gólszerzők: Schranz (4., 16.), Frank P. (14.), Vidák (15.) illetve Al-Ioani (6.), Dróth (9., 21.), Lódi (12., 16.), Csopaki (25., 32., 34.), Gyurcsányi (31.), Harnisch (38.)

Szerdán pótolták az alapszakasz ötödik fordulójából elhalasztott Gödöllő–Győr rangadót. A magyar szabályok szerint az elmaradt mérkőzésen csak az akkori állapotnak megfelelő igazolással rendelkező játékosok léphetnek pályára. Mivel a kisalföldiek korábbi légiósai, Mincho és Ninho már nincsenek a csapattal, és Dobre Gabriel is sérült, a legújabb külföldiek még nem léphettek pályára, elég szűk keret áll Marcos Angulo edző rendelkezésére.

Gyönyörű lányok vezették fel a mérkőzést, mert az összecsapást megelőzően Gödöllő–Újpest női röplabdamérkőzés volt a csarnokban. A látvány kellemes volt, de emiatt negyedórát csúszott a teremlabdarúgó-mérkőzés kezdése.

Kiváló hangulatban, nagy iramban és remek színvonalon kezdődött a rangadó. A Gödöllő az első pillanattól kezdve védekezésre kényszerült, de eleinte remekül megoldotta a feladatot, sőt egy nagy potyagóllal még a vezetést is megszerezte. A játék képe ettől nem változott, és a kisalföldiek mezőnyfölény hamar gólokká érett. Az egyenlítés és a fordítás után, alig több mint tíz perc elteltével már kettővel vezetett az ETO (1-3). A hazaiak zárkózhattak volna, de óriási helyzetben csak a kapufát találták el.

A 15. percben aztán Frank Péter révén megszerezték második találatukat (2-3), ráadásul pillanatokkal később Vidák Balázs egyenlített (3-3). Gyorsan időt kért a Győr, de a hazai offenzíva folytatódott, és Schrancz Balázs jóvoltából visszavette a vezetést a házigazda (4-3). Senki nem gondolta ekkor, hogy ez volt a Gödöllő utolsó gólja a meccsen! Lódi Tamás büntetőből egyenlített, majd szikrázó mezőnyjátékkal, de újabb találat nélkül ért véget az első félidő (4-4).

A szünet után teljesen megváltozott a játék képe, az ETO még magasabb fokozatra kapcsolt, és ezt már nem tudták követni a gödöllőiek. 13 másodperccel a kezdés után Dróth Zoltán újra vezetést szerzett, és ezzel elindította a győri hengert. Szebbnél szebb támadásokat vezettek a kisalföldi játékosok, és a befejezésekkel sem volt gond, így Csopaki és Gyurcsányi találatával a 32. percben már háromgólos lett a vendégelőny. Becsülettel küzdött, próbálkozott a Gödöllő, de a második félidőben nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Csopaki még kétszer volt eredményes, majd a 39. percben Harnisch Ákos is betalált, beállítva a 10-4-es végeredményt.

Az ETO légiósai nélkül is jól játszva győzte le az eddig nagyon magabiztosan menetelő Gödöllőt, így már három ponttal vezeti a tabellát riválisai előtt. A címvédő játéka mérkőzésről-mérkőzésre jobb, látványosabb, még a gödöllői szurkolók is tapssal jutalmazták a Rába ETO-t.

Az elmaradt meccs pótlásával immár teljes a tabella, amelyen a címvédő győriek hárompontos előnnyel vezetnek.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 13. forduló
Vasas 1988 Déli Futsal – DEAC Armada Futsal Club 3-5 (2-1)
Gólszerzők: Fehér K. (2., 36.), Sámson (5.), illetve Berecz (19., 35.), Siska (30.), Domokos (30., 37.)
Nagykáta SE Futsal Káta-GSM – Rába ETO 1-6 (1-4)
Gólszerzők: Fülöp (20.), illetve Gyurcsányi (6., 40.), Lódi (7., 13., 25.), Harnisch (20.)
Üllő FC Cső-Montage – MAFC-BME-Docler Akadémia 3-1 (1-0)
Gólszerzők: Takács (12.), Magyar (22.), Mezőfalvi (34.), illetve Munkácsi (36.)
Gödöllői Bikák – Admirál-Haladás VSE 7-5 (3-2)
Gólszerzők: Halmos (öngól, 6.), Nagy R. (14., 32., 33.), Schrancz (20.), Frank P. (33.), Baranyai (40.), illetve Horváth P. (9.), Halmos (15.), Egle (27.), Bagó (28.), Czeglédi (40.)
Rubeola FC Csömör – UTC Junior Sport 6-8 (4-2)
Gólszerzők: Tősér (7.), Vadászi (8.), Varga Cs. (11., 26., 33.), Tombácz (öngól, 18.), illetve Tősér (öngól, 13.), Pöszmet (19., 25., 34., 36.), Hegyesi (23.), Trucz (28.), Tombácz (40.)
Colorspectrum Aramis – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3-5 (2-1)
Gólszerzők: Hasenauer (1.), Da Silva (17., 39.), illetve Rábl (1., 38.), Togoi (24., 28.), Melo (32.)