Hírek

Bombagólokkal nyugati siker a gálán

A telki edzőközpontban rendezték meg az NB II-es válogatottak mérkőzését. A Nyugati-csoport csapata két bombagóllal 2.0-ra legyőzte a Keleti-csoport együttesét.

[p]A mérkőzés elején a keletiek kezdeményeztek, az MTK kapusa, Hegedüs Lajos azonban állta a sarat, s kiválóan védett. A nyugatiak fokozatosan vették át az irányítást, és a 39. percben megszerezték a vezetést: Domokos Bálint 25 méterről hatalmas gólt ragasztott Szántai Levente kapujába (0-1). Öt perccel később egy újabb remek találattal növelte előnyét a nyugati csapat, Varga Tamás egy beívelés utáni kipattanót félfordulatból vágott a bal felső sarokba 12 méterről (0-2).[/p]

[p]A szünet után inkább a mezőnyjáték dominált, a kapuk alig forogtak veszélyben, így gól már nem született, maradt a 2-0. Ifj. Dárdai Pál a mérkőzés alapján válogatja ki azokat a játékosokat, akik elutaznak a január 20-29. közötti törökországi edzőtáborba, ahol majd három nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik az együttes.[/p]