Üllői pontrablók az Aréna Savariában

Az utolsó őszi fordulóban 3-3-as döntetlent játszott az Admiral-Haladás VSE az Üllő FC-Cső Montage csapatával.

[p]Az idei naptári év utolsó bajnoki találkozójára készültek Szombathelyen, azonban a rutinos játékossal felvértezett Üllő FC-Cső Montage pontot rabolt az Aréna Savariaból a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának 11. fordulójában.[/p]

[p]Ismét szépen gyülekeztek a szurkolók a szombathelyi arénába, mintegy 800 néző drukkolt a vasiaknak. A hazai együttes azonban átaludta az első félidőt. Simon Zsolt találatával szerezték meg a vezetést a vendégek, majd kisbüntetőhöz jutottak, de Németh Krisztián védte Krizbai György próbálkozását. A félidő hajrájában azonban Reveland kidobását Krizbai – a kapufa segítségével – már a hálóba tudott juttatni (0-2).[/p]

[p]Az alapos fejmosás nem maradt el a hazai öltözőben: a vasiak felpörgették a tempót a második játékrészre. Két perc alatt szépített az Admiral-Haladás. Németh Péter talált a kapuba, megszerezve ezzel együttese ötvenedik NB I-es találatát. Újabb négy perc alatt már a maga javára fordította az eredményt a szombathelyi gárda. Jáger egyenlített, Halmos pedig a harmadik vasi gólt szerezte. A 34. percben Bánfalvi kiállítása miatt emberelőnybe került az Admiral-Haladás VSE, ám egy védelmi megingást mégiscsak a vendégek használtak ki, és Takács egyenlített (3-3).[/p]

[p]Ezek után kihagyta lehetőségeit a hazai csapat, így meg kellett elégednie az egy ponttal a rutinos vendégekkel szemben. A szombathelyiek az őszi szakasz után a hetedik helyen állnak az NB I-ben.[/p]

[p][b]Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 11. forduló[/b][/p]

[p][b]Admirál-Haladás VSE – Üllő FC Cső-Montage 3-3[/b] (0-2)[br]
[b]Gólszerzők:[/b] Németh P. (21.), Jáger (25.), Halmos (26.), illetve Simon Zs. (13.), Krizbai (19.), Takács M. (36.)[/p]

[p][b]Mezei-Vill FC Berettyóújfalu – Vasas 1988 Déli Futsal 5-3[/b] (1-2)[br]
[b]Gólszerzők:[/b] Leonardo (15.), Melo (26.), Gál (27.), Nagy R. (37.), Trencsényi (39.), illetve Füzy Zs. (14.), Fehér K. (18., 21.)[/p]

[p][b]Colorspectrum Aramis – Gödöllői Bikák 5-3[/b] (2-0)[br]
[b]Gólszerzők:[/b] Dávid (20., 31.), Roni (20.), Tóth Sz. (27.), Nagy G. (40.), illetve Berkes (24.), Ughy (35.), Jenei (38.)[/p]

[p][b]UTC Junior Sport – Rába ETO 3-5[/b] (1-2)[br]
[b]Gólszerzők:[/b] Juhász (5., 29.), Dürgő (32.), illetve Dróth (4., 40.), Gyurcsányi (15.), Al-Ioani (23.), Lódi (24.)[/p]

[p][b]DEAC Armada Futsal Club – Nagykáta SE Futsal Káta-GSM 5-3[/b] (4-2)[br]
[b]Gólszerzők:[/b] Siska (18., 20., 21.), Puie (18.), Nagy Zs. (20.), illetve Főfai (9.), Visnyei (16.), Tóth I. (24.)[/p]

[p][b]MAFC BME Docler Akadémia – Rubeola FC Csömör 4-4[/b] (2-2)[br]
[b]Gólszerzők:[/b] Munkácsi (14., 36.), Csernai (20.), Baki (38.), illetve Horváth B. (2.), Varga Cs. (16.), Tihanyi (21.), Máthé (öngól, 23.)[/p]