Mindenáron győzelemre játszik a Haladás

Az Admiral-Haladás VSE november 14-én, hétfőn a Rubeola FC-Csömör együttesét fogadja a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának kilencedik fordulójában.

[p]Nagyszerű teljesítményt nyújtva döntetlent (3-3) játszott Győrben az Admiral-Haladás az előző körben. A találkozót követően megünnepelte első idegenbeli bajnoki pontját a szombathelyi együttes, ám szerdától már a következő ellenfélre koncentráltak a játékosok.[/p]

[p]A hazai meccs szünetében ezúttal is lesz büntetőrúgó-verseny, ahol a Haladás Sopron Bank szakmai stábjának tagjai (Aczél Zoltán, Jagodics Zoltán, Jakab Csaba és Székely Tibor) is megmérettetik magukat. Az összecsapás hétfőn negyed hétkor kezdődik az Aréna Savariában.[/p]

[p]Pálmay Tamás, az Admiral-Haladás VSE vezetőedzője szerint a győri bravúros pontszerzés akkor ér majd igazán sokat, ha a Csömör ellen sikerül nyernie együttesének.[/p]

[p]– Egész héten azt igyekeztem hangsúlyozni a srácoknak, hogy a Rába ETO elleni pont akkor ér sokat, ha megverjük a Rubeolát – mondta a tréner. – A soros ellenfél régi motoros a futsalban, a kétezres évek elején még bajnoki címet is ünnepelhetett, ám az elmúlt esztendőkben alaposan megfiatalodott, és mostanság már a bennmaradásért küzd. Az a furcsa helyzet állt elő, hogy ezúttal mi vagyunk a találkozó esélyesei. Az ellenfélről azt érdemes tudni, hogy rendszerint kontrákra rendezkedik be, emellett leggyakrabban a rögzített helyzetekből eredményes. Akkor vannak bajban, ha felállt védelemmel találják szembe magukat, mert azzal eddig nem nagyon tudtak mit kezdeni. Nagyon örülnénk, ha mi kerülnénk előnybe, mert akkor a csömörieknek kellene kezdeményezniük, és akkor mi is kedvünkre kontrázhatnánk. Nem lesz egyszerű mérkőzés, de muszáj nyernünk, mindenáron![/p]