Gólzáporos meccsen nyert a Debrecen

A Debrecen hazai pályán 5-4-re nyert a Vasas ellen a Ligakupa ötödik fordulójában.

[p]Érdekesség, hogy a két csapat az OTP Bank Ligában is gólzáporos meccset játszott egymással, de akkor „csak” 5-2 lett a végeredmény. A DVSC a bajnokság mellett a Ligakupában is őrzi veretlenségét. A többi mérkőzést szerdán rendezik.[/p]

[subhead]Ligakupa, 5. forduló[/subhead]

[p][b]B-csoport[/b][/p]

[p][b]FGSZ Siófok – Kaposvári Rákóczi FC 2-0[/b] (0-0)[br]
Siófok, 200 néző. Játékvezető: Gyarmati II T.[br]
[b]Siófok: [/b]Szatmári – Mogyorósi (Tusori, a szünetben), Lengyel (Nyári, a szünetben), Pécseli (Fejes, 65.), Kiss – Horváth B. (Rebryk, 82.), Horváth A., Lattenstein, Melczer – Huszák, B. Bozovics. [b]Edző:[/b] Horváth Károly, ifj. Mihalecz István[br]
[b]Kaposvár:[/b] Posza – Hegedűs (Jawad, a szünetben), Graszl, Jánvári, Mustapha – Katona (Safarics, a szünetben), Bőle, Haruna (Alekszejev, 57.), Zsók (Pavlovics, 46., Farkas, 59.) – Bank, Pedro. [b]Vezetőedző: [/b]Sisa Tibor[/p]

[p][b]Gólszerzők: [/b]Bozovics (57.), Lattenstein (64.)[/p]

[p][b]E-csoport[/b][/p]

[p][b]Debreceni VSC-TEVA – Vasas-Híd 5-4 [/b](3-0)[br]
Debrecen, 1300 néző. Játékvezető: Fenyvesi[br]
[b]DVSC: [/b]Malinauskas – Bernáth (Mardare, 74.), Máté, Mijadinoszki, Fodor (Ferenczi, a szünetben) – Nikolov, Spitzmüller, Alisics (Lucas. 69.), Yannick – S. Nikolics (Szilágyi, 75.), Zahovaiko (Dombi, 52.). [b]Vezetőedző: [/b]Kondás Elemér[br]
[b]Vasas:[/b] Ambrusics – Merczel (Szűcs, a szünetben), Soare, Pranjics, Polényi – Bakos, Salem (Görgényi, 83.), Simek (Mészáros Á., 61.), Ferkó (Gál, 83.) – Farkas (Boda, 76.), Bradley. [b]Vezetőedző:[/b] Marijan Vlak[/p]

[p][b]Gólszerzők:[/b] Alisics (28.), Zahovaiko (32., 44.), Ferenczi (tizenegyesből, 50.), Mijadinoszki (71.), illetve Bradley (51.), Mészáros Á. (62.), Máté (öngól, 67.), Bradley (92.)[/p]