Már megint döntetlent játszott a Kaposvár

A Kaposvár kilencedik döntetlenjét (0-0) játszotta az OTP Bank Ligában, ezúttal a 14. fordulóban a Vasas ellen.
OTP Bank Liga, 14. forduló
Kaposvári Rákóczi FC – Vasas-Híd 0-0
Kaposvár, 3000 néző. Játékvezető: Farkas Á.
Kaposvár: Hajduch – Okuka (Jawad, 85.), Bank, Graszl, Jánvári – Hegedűs, Pedro – Gujics, Balázs B. (Safarics, 74.), Bőle (Haruna, 67.) – Perics. Vezetőedző: Sisa Tibor
Vasas: Ilizi – Kulcsár D., Kovács G., Gáspár, Sütő – Farkas B., Bárányos (Bakos, 91.), Simic (Ferkó, 69.), Mehmedagics, Jokics (Farkas Z., 64.) – Dajics. Vezetőedző: Marijan Vlak

[p]Az ötödik percben Farkas Balázs lőtt 27 méterről, centikkel a kapu jobb oldala mellé. A 21. percben egy jobb oldali beadás után Dajics fejelt nyolc méterről a kapu jobb felső sarka mellé. A 38. percben Perics nyolc méterről a bal oldali kapufa mellé lőtt. A 42. percben Bőle Lukács beadása után Pedro fejelt kilenc méterről a kapu jobb oldala mellé.[/p]

[p]A közepes iramú első félidőben a kaposváriak birtokolták többet a labdát és a legnagyobb helyzetet is ők hagyták ki.[/p]
[picture=”1678″ title=”Helyzet volt, gól nem (fotó: sonline.hu)”]
[p]A második játékrészre mindkét csapat felpörgött, a második győzelmükért hajtó somogyiak ekkor már a helyzetek kialakításában is jeleskedtek, de a fővárosiak védelme jól állta a rohamokat. A 82. percben Bárányos Zsolt baloldali szöglete után Mehmedagics fejelt nyolc méterről, de a léc alá tartó labdát Lubos Hajdúch bravúrral tolta szögletre. A látottak alapján a Kaposvár közelebb állt a sikerhez, de ezúttal is meg kellett elégednie – az őszi szezonban immár kilencedik alkalommal – a döntetlennel.[/p]