Juhász Roland gólt fejelt

Juhász Roland gólt szerzett a hétvégén a belga bajnokságban, a találat három pontot ért az Anderlechtnek.

[p]Az Anderlecht hazai pályán fogadta Beerschot együttesét, a magyar védő a 31. percben egy szabadrúgás után fejjel szerezte meg a meccs első gólját, ami később kulcsfontosságú találatnak bizonyult, hiszen csapata végül 3-2-re győzött. Juhász egyébként már a 13. percben is betalált egy hazai szöglet után, de azt a gólt a játékvezető nem adta meg, mert az alapvonalon túlról kanyarodott vissza a labda.[/p]

[p]A Brann Bergen idegenben kapott ki a Sogndaltól 1-0-ra a norvég első osztály 24. fordulójában. Korcsmár Zsolt végigjátszotta a mérkőzést. Szabics Imre csapata, a Sturm Graz 2-1-es vereséggel zárt az osztrák élvonal kilencedik fordulójában az Austra Wien elleni idegenbeli rangadón. A magyar támadó kezdőként nyolcvan percet töltött a pályán.[/p]

[p]A német másodosztály kilencedik fordulójában Király Gábor végigjátszotta a Greuther Fürth elleni idegenbeli mérkőzést, csapata, az 1860 München 2-1-es vereséget szenvedett. Vadócz Krisztián kezdőként lépett pályára a holland bajnokság hetedik fordulójában, együttese, a NEC Nijmegen a Waalwijk otthonába látogatott, és 2-0 vereséget szenvedett. A középpályást a 77. percben cserélték le.[/p]