Linzi siker :)

A "vendégek" esélyeire hívjuk fel a figyelmet...

[subhead]BW Linz-LASK Linz 2![/subhead][p]Az osztrák második vonalban a harmadik fordulónak futnak neki a csapatok, és ezen a játéknapon az újoncok rangadóját vettük górcső alá. Mert bizony újoncok csapnak össze Linzben: a harmadik vonalból érkezett BW az első osztálytól búcsúzott LASK-kal kerül szembe.[/p]
[p]A hazaiak egyet nyertek, egyet buktak. A gyengécske Hartberget páholták el nagy nehezen (2-1), az Austria Lustenau pályáján viszont rúgott gól nélkül maradtak alul (1-0). A LASK egy idegenbeli döntetlennel nyitott (FC Lustenau 1-1), majd odahaza a St. Pöltent leckéztette meg. [/p]
[p]A fehér-feketék mindenképpen vissza akarnak jutni az első ligába, és ehhez bizony az ilyen házi derbiket be kell húzniuk. Nagyon vonzó az 1,8-as odds, amely szerintünk nagyon is könnyen jöhet. Tippünk tehát erős vendég![/p]