Megverték a Dunaszerdahelyt

A Győri ETO FC hazai pályán Dudás Ádám duplájával nyert 2-0-ra a szlovákiai Dunaszerdahely ellen, felkészülési mérkőzésen.

[p]Verőfényes napsütésben és majdnem félezer néző előtt játszotta le második felkészülési mérkőzését a Győri ETO FC. Csertői Aurél vezetőedző most is mindkét félidőre más-más összeállításban küldte fel csapatát. A találkozón végig a hazaiak akarata érvényesült, többet birtokolták a labdát és több támadást is vezettek. Az első játékrész főbb eseményei közé tartozik Simon és Pilibaitis lövése, majd Trajkovic szólja. Már a tizenhatoson belül járt, fellökték, így járt a tizenegyes, Dudás Ádám pedig higgadtan értékesítette (1-0).[/p]
[p]Ezekután Babic akaszkodott össze a vendégek egyik játékosával, ezért mindkettejüket kiállította a játékvezető. A félidő végén ismét Trajkovicé és Dudásé volt a főszerep, hiszen előbbi jobb oldali beadását utóbbi lőtte a hosszúról a hálóba (2-0). A második félidőben megint sokat támadott a Győr, de Dinjar és Aleksidze lövéseit hárította a kapus, így az eredmény nem változott. A kisalföldiek magabiztosan győzték le szlovák élvonalbeli ellenfelüket – tudósít az ETO hivatalos honlapja.[/p]