Hírek

Gólok Északon

Gólokat látunk az üveggömbünkben! Nem titokzatoskodunk tovább, eláruljuk, hogy az Odd Greenland-Rosenborg meccset szemeltük ki magunknak! Mert a végeredmény megtippelésére nem mernénk vállalkozni… Adva vagyon két alakulat, amely valljuk be férfiasan, eddig csalódást keltően teljesít. A hazaiak is pironkodhatnak rendesen, hiszen tavaly az 5. pozícióban végeztek, most meg a 12. helyen állnak 8 forduló után 8 ponttal. Odahaza és idegenben is 1-1-2-es sort produkáltak, a formájuk sem a legjobb, hiszen egy vesztes hazai meccsből érkeznek a címvédő elleni összecsapásra, és a másodosztályú Kongsvinger is túlórára kényszerítette a fiúkat a kupában; igaz hosszabbításban legalább továbbléptek. Mert bizony az ellenfél a bajnok lesz, amely jelenleg mindössze a 11., ugyancsak 8 egységgel, és, hogy még fokozzuk az izgalmakat, a mérlegük is ugyanolyan… Május elején nyert legutóbb a fehér-fekete sereg, akkor a Molde otthonában húzták be a három pontot. És, ha már hasonlóság. Egy kis csapat ellen, nevezetesen a Byaasen (jobb egér másolás 😀 ) ellenében 120 perc kellett, hogy kijöjjön a tudásbeli különbség (3-6). Szóval, két felettébb szeszélyes alakulat feszül egymásnak, ám megtaláltuk a legkisebb közös többszöröst: a gólok… Egymás ellen a legutóbbi kilenc ütközetből nyolcszor megzördült mindkét háló… Most is ezt az opciót javasoljuk behúzni!