Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Chris Smalling szó szerint kiütötte Lionel Messit

A szerda esti Manchester United-Barcelona (0-1) BL-negyeddöntő kifejezetten rossz reklámja volt a futballnak; a katalánok korai vezetése után eldugták a labdát, csalták a futball, a United pedig nem tudott ezzel mit kezdeni, dögunalomba fulladt a találkozó.

A gól után a 28. percben ébredhettek fel a nézők először, akkor, amikor menteni igyekvő Chris Smalling vállával úgy arcon verte Lionel Messit, hogy az argentin elterült a földön, majd vérző orral ott is maradt. A spori le sem fújta, az angol sárgát sem kapott.

Ernesto Valverde edző, a meccs után természetesen az ötszörös aranylabdás Lionel Messi miatt aggódott, akinek felrepedt a bőr az arcán, és sokáig vérzett.

Messi nagyon kényelmetlenül érezte magát a fejére kapott ütés után, csütörtökön meg kell vizsgálnunk, mert elég nagy a sebe

– jelentette ki legjobbjáról a spanyol szakvezető.

(Nyitókép: Oli SCARFF / AFP)