Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Botrányról beszél Szalai kiállítása miatt a Hoffenheim edzője

Nagelsmann szerint a magyar csatár egyik megmozdulása sem ért sárga lapot.

Korábban beszámoltunk arról, hogy kedd este Szalai Ádám volt a Hoffenheim–Sahtar BL-mérkőzés főszerelője. A magyar csatár két perc alatt gyűjtött be két sárga lapot, így a 60. percben már mehetett is zuhanyozni.

A csatár kezdő volt a találkozón, csapata a szünetig kétgólos hátrányt dolgozott le, ám a Sahtar a hosszabbításban győztes gólt szerzett (2-3). A lefújás után bosszúsan nyilatkozott a németek mestere, Julian NagelsmannEközben azt is látni kell, Mourinho mit művelt az MU-győztes találatánál.

A sárga-piros lapos eset Szalainál egyszerűen botrány volt. Meglátásom szerint egyik megmozdulás sem ért sárga lapot. Volt két százszázalékos helyzetünk, be kellett volna rúgni…

fogalmazott a 31 éves szakvezető.

A WhoScored-nál egyébként Szalai Ádám lett a mezőny leggyengébb játékosa, a piros lap miatt a csatár ötös pontszámmal zárt, a meccs legjobbja a duplázó Taison lett (9.9).

Szalai lett a leggyengébb láncszem – fotó: WhoScored

címlapkép: Alex Grimm/Bongarts/Getty Images