Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Szétszedik a rajongók Messi legutóbbi Instagram-posztját – FOTÓ

Mindenki jobbulást kíván az argentin sztárnak.

Megírtuk: Lionel Messi három hétig nem léphet pályára az FC Barcelonában. Az argentin csatár szombaton gólt szerzett és gólpasszt adott a Sevilla ellen 4-2-re megnyert bajnokin, de már az első félidőben le kellett cserélni, mert a 16. percben ráesett a karjára. Azóta az is kiderült, mit üzent a neki a BL-rivális.

Az orvosi vizsgálatok megerősítették, hogy Messi jobb karjában eltört egy csont, ezért körülbelül három hétig nem léphet pályára. Ki kell hagynia az Internazionale elleni hazai és idegenbeli Bajnokok Ligája-meccset, a Real Madrid, a Rayo Vallecano és a Betis elleni bajnokit, valamint a CD Leonesa elleni kupameccset.

A rossz hírre természetesen reagáltak a rajongók is, akik szinte szétszedik a sztár Instagram-oldalát. Az utolsó posztja még a sérülés előtt született, ehhez viszont azóta több mint 28 ezer komment érkezett, a legtöbben jobbulást kívánnak neki.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Leo Messi (@leomessi) által megosztott bejegyzés, Okt 19., 2018, időpont: 11:37 (PDT időzóna szerint)