Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Az újabb pontvesztés után összeül a szakmai stáb a Bayernnél

Niko Kovac szerint elemezni kell a történteket.

Hiába vezetett már a negyedik percben, végül 1-1-re végzett az Ajax ellen a Bayern München a Bajnokok Ligája E-csoportjának legutóbbi fordulójában.

A német rekordbajnok hullámvölgyben van – csak úgy, mint a Real Madrid –, az Augsburg (2-2) és a Hertha (0-2) elleni pontvesztéseket követően immár harmadik meccse óta nyeretlen. A keddi 1-1-et a vezetőedző Niko Kovac így kommentálta:

A csoport nagyon érdekes és kiegyenlített. A kezdésnél azt mondtam, mi vagyunk a favoritok, de bármelyik csapat nyerni tud. Az Ajax nagyon jól dolgozott, és szerzett egy pontot. Bármi lehetséges, de biztos vagyok benne, hogy ott leszünk az egyenes kieséses szakaszban. Le kell ülnünk a szakmai stábbal, és végig kell menni az elmúlt mérkőzéseken, elemezni kell, miért nem nyertünk. Biztos vagyok benne, hogy a következő meccseken visszatérünk a helyes útra.

Kiemelt kép: Sven Hoppe/dpa/AFP