Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Ramos bénázása után szerzett vezetést a Bayern – VIDEÓ

A spanyol Real Madrid és a német Bayern München a döntőbe jutásért játszott kedd este a Bajnokok Ligájában. Az első meccset idegenben nyerte 2-1-re a Real.

A visszavágón a Bayern szerzett vezetést, miután Sergio Ramos hibáját Joshua Kimmich használta ki  3. percben (0-1). Nem késett sokáig az egyenlítés: Marcelo beadását Karim Benzema fejelte a hálóba (1-1).

A kezezés elvileg tizenegyest ér. A Realnál nem? – VIDEÓ
A spanyol Real Madrid és a német Bayern München a döntőbe jutásért játszik kedd este a Bajnokok Ligájában. Az első meccset idegenben nyerte 2-1-re a

A második félidőben egy hatalmas hibával kerültek előnybe a hazaiak: a müncheni kapus, Sven Ulreich hibáját Benzema használta ki (2-1). James Rodríguez még egyenlített a 63. percben (2-2), több gól azonban nem esett, így 4-3-as összesítéssel a Real jutott a fináléba.

Kimmich gólja (0-1)

Benzema első gólja (1-1)

Benzema második gólja (2-1)

James Rodríguez gólja (2-2)