Bajnokok Ligája

Allegri csodatizenegye: velük jut tovább a Juve?

Hiába a hiányzók, pokoli erős lesz a torinóiak kezdőcsapata a BL-ben.

A Bajnokok Ligája szerdai nyolcaddöntős visszavágói közül csak a Tottenham és a tavaly döntős Juventus összecsapásán várhatóak izgalmak. A torinóiak február 13-án hatalmas lehetőséget szalasztottak el, ugyanis az argentin Gonzalo Higuaín duplájával már a 9. percben 2-0-ra vezettek. Harry Kane a 35. percben szépített ugyan, de a Zebrák még a szünet előtt büntetőt rúghattak, a mesterhármasra hajtó Higuaín azonban a felső lécre bombázta a labdát. A Tottenham a fordulás után Christian Eriksen révén egyenlített (2-2), így jóval kedvezőbb helyzetből várja a visszavágót.

A BL honlapja szerint Gonzalo Higuaín – aki a torinóiak előző két meccsét kihagyta – felépült sérüléséből, és Mattia De Sciglio is pályára léphet szerdán. Hiányozni fog ugyanakkor Mario Mandzukic, Federico Bernardeschi és Juan Cuadrado. A londoni együttesben Toby Alderweireld sérült, Serge Aurier eltiltott.

Fotó: sport.es