Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Pontot hullajtott a nap slágermeccsén a Real Madrid

Sallaiék bravúr döntetlent értek el a Dortmund ellen, Gulácsi győztes csapat tagja volt a Bajnokok Ligájában.

Kedd este a csoportkör harmadik fordulójával folytatódtak a Bajnokok Ligája küzdelmei. A játéknap slágermeccsén meglepetésre a Tottenham szerzett vezetést Varane öngóljával, melyet Ronaldo még a szünet előtt kiegyenlített büntetőből. Bizonyára kevesen gondolták, hogy több gól már nem születik az összecsapáson, és 1-1 lesz a vége. A Borussia Dortmund nem tudta igazolni a papírformát, csak 1-1-es döntetlenre futotta a németek erejéből az APOEl vendégeként. A ciprusiaknál Sallai Roland a 72. percben lépett pályára csereként.

Így búcsúzott a magyar támadó!
Szalai Ádámnak megvan a véleménye Storck menesztéséről

Az F-csoport rangadóján a Manchester City 13 perc után már 2-0-ra vezetett a Napoli ellen, az olaszok pedig csak szépíteni tudtak a második játékrészben. A Sahtar Donyeck a Feyenoord vendégeként aratott 2-1-es győzelmet.

A G-csoportban az RB Leipzig Gulácsi Péterrel a kapuban győzte le 3-2-re a Portót, míg a Besiktas idegenben verte a Monaco együttesét. A lipcseiek bekapott góljainál a magyar válogatott hálóőr tehetetlen volt.

A Liverpool már az első félidőben eldöntötte a Maribor elleni összecsapást, az angolok végül 7-0-ra nyertek idegenben úgy, hogy Firmino és Salah is duplázni tudott. Az E-csoport másik mérkőzésén a Szpartak Moszkva meglepetésre 5-1-re kiütötte a Sevillát.

A Real Madrid-Tottenham góljai itt!

Fotó: PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP

Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló

E-csoport

Maribor – Liverpool 0-7 (0-4)

Gólszerzők: Firmino (4., 54.), Coutinho (13.), Salah (19.,40.), Oxlade (86.), Alexander-Arnold (90.)

Szpartak Moszkva – Sevilla 5-1 (1-1)

Gólszerzők: Promes (18.. 90.), Melgarejo (58.), Glusakov (67.), Adriano (74.), illetve Kjaer (31.)

Az E-csoport állása Fotó: uefa.com

F-csoport

Feyenoord – Sahtar Donyeck 1-2 (1-1)

Gólszerzők: Berghius (8.), illetve Bernard (24., 54.)

Manchester City – Napoli 2-1 (2-0)

Gólszerzők: Sterling (9.), illetve Gabriel Jesus (13.), illetve Diawara (73., tizenegyesből)

Az F-csoport állása Fotó: uefa.com

G-csoport

RB Leipzig – FC Porto 3-2 (3-2)

Gólszerzők: Orban (8.), Forsberg (38.), Augustin (41.), illetve Aboubakar (18.), Marcano (44.)

Monaco – Besiktas 1-2 (1-1)

Gólszerzők: Falcao (30.), illetve Tosun (34., 55.)

A G-csoport állása Fotó: uefa.com