Bajnokok Ligája bajnokok ligája

Ronaldo mesterhármast lőtt, továbbjutott a Real – VIDEÓ

A hosszabbításban bedarálták a spanyolok a Bayernt.

A nagy iramot és sok helyzetet hozó, de gól nélküli első félidőt követően bekezdett a Bayern München a Real Madrid elleni BL-negyeddöntő visszavágójának második játékrészében: bár Marcelo közvetlenül a szünet után még menteni tudott a gólvonalról, de nyolc perccel később Lewandowski bevágta a Kassai által Robben felrúgásáért megítélt tizenegyest. 0-1!

A hajrára fordulva Ronaldo fejesével egyenlített a Real Madrid, ám alig két perc múlva Sergio Ramos öngóljával már újra a Bayernnél volt az előny – a 2-1-es német vezetés pedig hosszabbítást jelentett.

A ráadás előtt Kassai még zuhanyozni küldte a németek középpályását, Arturo Vidalt, a Real pedig kihasználta az emberhátrányt: a hosszabbításban Ronaldo duplázott, az utolsó szeget pedig Asensio verte be a Bayern koporsójába – a spanyolok 4-2-re nyertek, és összesítésben 6-3-mal jutottak tovább az elődöntőbe.