Bajnokok Ligája

Saúl bombagólt lőtt, gálázott a Bayern is – VIDEÓK

Íme, a BL első játéknapjának összes gólja.

A Barcelona-Celtic találkozó góljairól külön cikkekben is beszámoltunk, így Messi első és második találatát, illetve a második félidő öt Barca-gólját már megmutattuk Önöknek, de e két összecsapáson kívül is rengeteg minden történt az első BL-játéknapon.

A PSG-Arsenal rangadón egy perc alatt előnybe került a párizsi alakulat, Cavani 42 másodperc után szerzett fejeséről már szintén beszámoltunk, az 1-1-es végeredményt pedig Alexis Sánchez hajrában szerzett gólja állította be.

A Bayern München Lewandowski büntetőjével szerezte meg a vezetést a Rosztov ellen, az első félidő hosszabbításának második percében pedig Müller duplázta meg a bajorok előnyét. A második negyvenöt percet egy gyors Kimmich-dupla indította, a legvégén pedig Bernat is betalált, így 5-0 lett a vége.

A Benfica Cervi szemfüles találatával szerezte meg a vezetést a Besiktas ellen, de a törökök a hosszabbítás utolsó pillanatában egy bődületes Talisca-szabadrúgásgóllal egyenlítettek.

Az Atlético Madrid közvetlenül a szünet előtt került előnybe, Saúl Niguez bombagóljának köszönhetően, az állás pedig nem változott a továbbiakban – a “matracosok” 1-0-ra nyertek.

A Dinamo Kijev Garmash révén ugyan még vezetett, de Milik gyors duplája után a Napoli vonulhatott előnnyel pihenőre, gól pedig Ukrajnában sem született a második játékrészben.

A Ludogorets is az első félidő végén ragadta magához a vezetést, a bolgárok Cafu találatával kerültek előnybe a Basel otthonában, azonban nem tudták megőrizni a vezetést, Steffen a meccs hajrájában kiegyenlített.