Légiósok

Fantasztikus Dzsudzsák-gólpasszal egyenlített az al-Vahda – VIDEÓ

Három piros lapot kapott a csapat – a magyar szélsőt is kiállították –, és végül simán kikapott.

Az emírségek első osztályában az al-Dzsazira vendégeként szerepelt a 15. fordulóban az al-Vahda. A vendégeknél Dzsudzsák Balázs kezdőként jutott szóhoz.

Négy perc telt el a meccsből, amikor emberhátrányba került a magyar szélső csapata: Alit állította ki azonnali piros lappal a játékvezető. Tíz perccel később ki is használta emberelőnyét a hazai együttes, ám a 18. minutumban már 1-1 volt az állás – Dzsudzsák Balázs negyvenméteres passzából Tagliabue szerzett gólt:

A jelenleg is tartó találkozón a folytatás nem sikerült ilyen jól: a 21. percben Leonardo ismét a hazaiakat juttatta előnyhöz.

A szünet előtt még a gólszerzőt is kiállította a vendégektől a játékvezető, majd a félidőben Dzsudzsák kapta meg második sárga lapját – nyolc emberrel folytatta az al-Vahda. Ezt már nem bírta el a csapat: végül 5-1-re kapott ki.