A Realból két alapember is hiányozhat a Barca ellen

Jose Breton / NurPhoto / NurPhoto via AFP

A Real Madrid két játékosa is megsérült a Dortmund elleni BL-meccsen, és nagyon valószínű, hogy egyikük sem játszhat a szombat esti, Barcelona elleni csúcsrangadón.

A címvédő a félidőben kétgólos hátrányban volt, ám a második felvonásban öt gólt szerezve emlékezetes győzelmet aratott a Dortmund felett, amelyet a tavalyi döntőben 2-0-ra győzött le.

A mostani meccs összefoglalója:

A brazil támadót, Rodrygót a 85. percben kellett lecserélni combsérülés miatt, és az ESPN azt írja, a csütörtöki vizsgálatok során derül ki, mennyit kell kihagynia. A Real másik nagy hiányzója a belga kapus, Thibaut Courtois lehet, akinek a combhajlító izma sérült meg a bal lábában. Korábban ugyanilyen sérülés miatt már két meccset kihagyott idén Courtois, akit Andrij Lunyin pótolhat.

A Real jelenleg három ponttal van lemaradva a bajnoki tabellán a Barcelona mögött, amely szintén odatette magát a BL-ben, mivel 4-1-re verte a Bayernt.