nb2

A hosszabbításban nyert a Kisvárda, hatgólos meccs Csákváron és Sopronban

Az első félidőben döntött az MTK a Nyíregyháza ellen. Két mesterhármas egy meccsen. NB II-es erdmények.

A nyolcadik fordulót rendezték vasárnap délután a másodosztályban. Délután fél ötös kezdéssel négy találkozót játszottak

Ezt olvastad már?
Négy néző lezuhant a lelátóról az NB II-es bajnokin

Ezek közül kiemelkedett a Békéscsaba kisvárdai fellépése, amely rangadóhoz méltó módon jó iramot, öt gólt és fordulatokat hozott. A három pont sorsa végül a 92. percben dőlt el. A Szeged otthon tartotta a három pontot a Dorog ellen, csak úgy mint a Kazincbarcika, amely a Lipcsei Péter vezette Soroksárt győzte le.

A 17 órakor kezdődő rangadón az MTK Budapest az első félidőben szerzett két góljának köszönhetően legyőzte a Nyíregyházát, így továbbra is az NB II élén áll.

Az öt 18 órakor kezdődő összecsapás közül három gól nélküli döntetlennel ért véget: Siófokon, Győrben és Zalaegerszegen sem rezdült a háló. Ellenben Csákváron és Sopronban, ahol 6-6 találatot láthattak a nézők. Előbbi helyszínen a Gyirmót gálázott, utóbbinál pedig döntetlenre végeztek a felek.

Ilicsék örülhettek a Békéscsaba elleni meccs végén Fotó: Kisvárda FC Facebook

NB II, 8. forduló

Kisvárda Master Good – Békéscsaba 1912 Előre 3-2 (1-1)

Gólszerzők: Horváth Z. (40.), Oltean (69.), Vári (92.), illetve Birtalan (18., 76., mindkettőt tizenegyesből),

Credobus Mosonmagyaróvár – Budafoki MTE 0-0

Szeged2011-Grosics Akadémia – Dorogi FC 2-1 (2-0)

Gólszerzők: Zádori (39., 45.), illetve Mészáros Á. (49.)

Kazincbarcikai SC – Soroksár SC 1-0 (1-0)

Gólszerző: Takács P. (4.)

Kiállítva: Kovács D. (30. – Soroksár)

MTK Budapest – Nyíregyháza Spartacus FC 2-0 (2-0)

Gólszerzők: Schafer (17.), (Lencse 44., tizenegyesből)

Aqvital FC Csákvár – Gyirmót FC Győr 1-5
(1-3)

Gólszerzők: Nagy Zs. (28.), illetve Simon A. (26., 74.), Sandal (38.), Lázár (41.), Nagy P. (60.)

BFC Siófok – Ceglédi VSE 0-0

Zalaegerszegi TE FC – Vác FC 0-0

WKW ETO FC Győr – Szolnoki MÁV FC 0-0

Soproni VSE – Budaörsi SC 3-3 (1-0)

Gólszerzők: Horváth P. (21., 49., 84.), illetve Sajbán M. (58., 73., 80.)