Luis Alberto élete gólját bombázta a bal felsőbe

Giuseppe Maffia / NurPhoto / NurPhoto via AFP

A Lazio 3-1-re győzött hazai pályán az elmúlt idényben ezüstérmes, eddig két győzelemmel álló Internazionale ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának péntek esti rangadóján.

A hazaiak a 40. percben Felipe Anderson fejesével szereztek vezetést (1-0), ezt a második félidő elején Lautaro Martínez közeli lövéssel kiegyenlítette (1-1).

A meccs legszebb jelenete a 75. percben jött, amikor Pedro visszagurított labdáját Luis Alberto védhetetlenül lőtte 18 méterről a bal felső sarokba (2-1).

A 3-1-es végeredményt Pedro állította be, aki a 16-oson belül egy visszacselt követően a kapu bal oldalába tekert.

Serie A, 3. forduló

Lazio – Internazionale 3-1 (1-0)
gól: Felipe Anderson (40.), Luis Alberto (75.), Pedro (86.), illetve Lautaro Martínez (51.)

Monza–Udinese 1-2 (1-1)
gól: Coplani (24.), illetve Beto (36.), Udoghie (76.)