Gareth Bale újra otthagyta a Bernabéu-stadiont?

Áll a bál, nagy bajban a walesi csillag.

Ha hihetünk a madridi Marca című lapnak, Gareth Bale múlt szombaton másodszor is eljátszotta, hogy meg sem várva a meccs végét, fogta magát és hazament.

A walesi támadó január elején a Sociedad elleni bajnokit (0–2) hagyta ott a 78. percben, igaz, azon az összecsapáson sérülés miatt nem szerepelt. A Barcelona elleni El Clásicón kezdett, ám maradandót nem alkotott, Santiago Solari edző a 61. percben hozta le.

Sajtóhírek szerint még a lefújás (1–0-ra győzött a vendégcsapat) előtt búcsút intett a Bernabéu-stadionnak, márpedig a klub szabályai kimondják, mindenkinek meg kell várnia az összecsapás végét.

A spanyol sajtó szerint Bale távozása szinte biztosra vehető a nyáron, az ugyancsak madridi As a minap azt írta, a vezérkar már döntött a sorsáról. Néhány napja pontokba szedve megmutattuk, mi a baj a Real 29 esztendős csillagával.

Nyitókép: David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images