Gólparádé! Hétgólos meccset nyert az MTK

Lencse és Jakab is duplázott.

Felkészülés

Felkészülés

Az NB II-es listavezető MTK az NB III Keleti csoportjának élén álló Monorral játszott edzőmeccset, amelyet 4-3-ra nyert meg. A hazaiak honlapjának tudósítása szerint az 5. percben Jakab Dávid laposan a bal alsóba lőtt, ezzel szereztek vezetést (1-0). A 13. percben Ficsor Richárd találatával egyenlített a Monor (1-1), majd a 34.-ben Jakab Dávid ismét 18 méterről lőhetett szabadrúgást, ezúttal a jobb felsőt választotta, és nem hibázott (2-1). Két perccel később Bonifert Péter góljával ismét döntetlen lett az állás (2-2).

A második játékrészben Torghelle tekert a jobb oldalra, Vass Patrik lövését védte a kapus, a kipattanót Lencse viszont a bal felsőbe bombázta (3-2). A 65. percben Mundi emelte át Vargát, Bayer csak a gólvonalon túlról tudta kirúgni a labdát (3-3), majd a 86. minutumban Vass Patrik beadása elsuhant a fejek felett, Lencse felé szállt, aki kapásból, belsővel bombázott a kapus szemei közé, kialakítva a 4-3-as végeredményt.

Felkészülési mérkőzések

MTK Budapest – Monori SE 4-3 (2-2)

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.