Az NB I-es csapatok téli felkészülési programja

 
 

Az NB I-es csapatok téli felkészülési programja

 
 
 

Az NB I-es csapatok téli felkészülési programja

NB I

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő
Január 20. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Ceglédi VSE 1-1
Január 24. szerda: ellenfél még nem ismert
Január 24. szerda, 13 óra, Balmazújváros: Szeged 2011-Grosics Akadémia
Január 27. szombat, Balmazújváros: Kisvárda Master Good
Január 31. szerda, 11.30, ESMTK-pálya: Budapest Honvéd
Február 3. szombat, 11 óra, Balmazújváros: FC Politehnica Timisoara (román)
Február 3. szombat, 14 óra, Balmazújváros: 1. FC Tatran Presov (szlovák)
Február 7. szerda: az ellenfél még nem ismert
Február 10. szombat, 13 óra, Soroksár: Soroksár SC
Február 14. szerda, 11 óra, Balmazújváros: Kazincbarcikai SC
Február 17. szombat, 11 óra, Balmazújváros: Cigánd SE

Budapest Honvéd

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő
Január 20. szombat: Budapest Honvéd – Dorogi FC 3-1
Január 20. szombat: Budapest Honvéd – Aqvital FC Csákvár 3-2
Január 27. szombat, 10 óra, Fáy utca: Vasas FC
Január 31. szerda, 11.30, ESMTK-pálya: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
Február 3. szombat, 11 óra, Új Hidegkuti-stadion: MTK Budapest
Edzőtábor, Törökország: február 5. hétfő – 15. csütörtök
Február 7. szerda, Side: KF Trepca’89 (koszovói)
Február 10. szombat, Belek: 1.FC Slovácko (cseh)
Február 12. hétfő, Side: FC SKA-Habarovszk (orosz)
Február 14. szerda, Side: FK Dinama Breszt (fehérorosz)

Debreceni VSC

Felkészülés kezdete: január 11. csütörtök
Január 27. szombat, 12 óra, Debrecen-Pallag: Szeged 2011-Grosics Akadémia
Február 3. szombat, 11 óra, Debrecen-Pallag: Kisvárda Master Good
Február 3. szombat, 13 óra, Debrecen-Pallag: Kisvárda Master Good
Edzőtábor, Törökország (Side): február 5. hétfő – 15. csütörtök
Február 7. szerda: 1. FC Katowice (lengyel)
Február 7. szerda: a másik ellenfél még nem ismert
Február 11. vasárnap: FCI Levadia Tallin (észt)
Február 11. vasárnap: Karpati Lviv (ukrán)
Február 14. szerda: Sheriff Tiraspol (moldovai)
Február 17. szombat, Debrecen-Pallag: Diósgyőri VTK

Diósgyőri VTK

Felkészülés kezdete: január 14. vasárnap
Edzőtábor, Szlovákia (Magas-Tátra): január 21. vasárnap – 24. szerda
Január 28. vasárnap, 11 óra, DVTK Edzőközpont: MSK Rimavská Sobota (szlovák)
Edzőtábor, Törökország (Belek): február 1. csütörtök – 11. vasárnap
Február 17. szombat: Debreceni VSC

Ferencvárosi TC

Felkészülés kezdete: január 10. szerda
Január 16. kedd: Ferencvárosi TC – Dunaföldvár FC 16-0
Január 20. szombat: Szekszárdi UFC – Ferencvárosi TC 0-4
Edzőtábor, Portugália: január 22. hétfő – 29. hétfő
Edzőtábor, Spanyolország: február 5. hétfő – 12. hétfő

Mezőkövesd Zsóry FC

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő
Január 20. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Kazincbarcikai SC 2-3
Január 24. szerda, 13 óra, Mezőkövesd: MFK Zemplín Michalovce (szlovák)
Január 27. szombat, 12 óra, Mezőkövesd: MTK Budapest
Edzőtábor, Törökország (Antalya): január 31. szerda – február 10. szombat

Paksi FC

Felkészülés kezdete: január 10. szerda
Január 20. szombat: Budaörsi SC – Paksi FC 2-1
Edzőtábor, Telki: január 22. hétfő – 29. hétfő
Január 24. szerda: FC Ajka
Január 26. péntek, 11 óra: Ceglédi VSE
Január 31. szerda, Paks: Soroksár SC
Edzőtábor, Törökország (Belek): február 3. szombat – 14. szerda
Február 5. hétfő: FK Zeleziarne Podbrezová (szlovák)
Február 7. szerda: FC Vorszkla Poltava (ukrán)
Február 10. szombat: Vejle Boldklub (dán)
Február 13. kedd: FC Olimpik Donyeck (ukrán)

Puskás Akadémia FC

Felkészülés kezdete: január 4. csütörtök
Edzőtábor, Spanyolország: január 13. szombat – 27. szombat
Január 17. szerda: Puskás Akadémia FC – Real Balompédica Linense (spanyol) 4-0
Január 20. szombat: Puskás Akadémia FC – Sanghaj Senhua (kínai) 1-0
Január 31. szerda, Felcsút: Vác FC
Edzőtábor, Spanyolország: február 3. szombat – 14. szerda
Február 17. szombat: Aqvital FC Csákvár

Szombathelyi Swietelsky-Haladás

Felkészülés kezdete: január 9. kedd
Január 17. szerda: Soproni VSE – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 2-4
Január 20. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – 1. FC Tatran Presov (szlovák) 4-1
Január 24. szerda, 14 óra: NK Maribor (szlovén)
Edzőtábor, Törökország (Belek): január 26. péntek – február 4. vasárnap
Január 28. vasárnap, 16 óra: PFS Slavia Szófia (bolgár)
Január 31. szerda, Antalya: FK Rad (szerb)
Február 10. szombat, 14 óra, Szombathely: NK Nafta Lendava (szlovén)
Február 16. péntek, 15 óra, Bécs: SC Wiener Neustadt (osztrák)

Újpest FC

Felkészülés kezdete: január 11. csütörtök
Edzőtábor, Törökország (Belek): január 27. szombat – február 8. csütörtök
Január 28. vasárnap: FK Szeptemvri Szófia (bolgár)
Január 31. szerda: SK Slovan Bratislava (szlovák)
Február 3. szombat: FK Crvena zvezda (szerb)
Február 7. szerda: FK Dukla Praha (cseh)
Február 14. szerda, 14 óra: Gyirmót FC Győr

Vasas FC

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő
Edzőtábor, Mátraháza: január 8. hétfő – 12. péntek
Január 13. szombat: Vasas FC – Szekszárdi UFC 3-0
Január 20. szombat: Vasas FC – Vecsési FC 8-0
Január 27. szombat, 10 óra, Fáy utca: Budapest Honvéd
Edzőtábor, Telki: január 31. szerda – február 6. kedd
Február 1. csütörtök, 16 óra: Pénzügyőr SE
Február 4. vasárnap, 10 óra: THSE-Szabadkikötő
Február 7. szerda, 15 óra, Telki: Iváncsa KSE
Február 10. szombat, 10 óra, Fáy utca: III. Kerületi TVE
Február 11. vasárnap, 11 óra, Fáy utca: Putnok FC
Február 14. szerda, 17 óra, Fáy utca: Monori SE
Február 17. szombat, 10 óra, Soroksár: Soroksár SC

Videoton FC

Felkészülés kezdete: január 10. szerda
Edzőtábor, Spanyolország: január 16. kedd – 30. kedd
Január 20. szombat: Videoton FC – Peking Renhe FC (kínai) 1-1
Január 23. kedd, 16 óra: Wisla Kraków (lengyel)
Edzőtábor, Spanyolország: február 3. szombat – 13. kedd

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.