Óriási pofonnal ért véget az Inter menetelése

Hazai pályán.

Olaszország

Olaszország

Az olasz Serie A 17. fordulójának nyitómeccsén a játéknapot veretlenül listavezetőként váró Internazionale a forduló előtt csupán 13. helyen álló Udinesét fogadta.

A vendégek a 14. percben Kevin Lasagna révén szereztek vezetést, azonban ez a találat még nem törte meg a milánóiakat, sőt: a középkezdés után már az Inter támadott, és Mauro Icardi révén egyenlített is.

A második félidő aztán hasonló forgatókönyvvel folytatódott: a 61. percben a Santon kezezése után megítélt büntetőt Rodrigo De Paul váltotta gólra (1-2). A 77. percben egy gyors kontra végén Antonin Barak sokkolta a hazaiakat: az Udinese ezzel nyert 3-1-re, az Inter pedig hét hónap veretlenség után tétmeccsen kapott ki.

Riválisa botlását kihasználta a Napoli, amely 30 perc után 3-0-ra vezetett a Torino otthonában, és végül 3-1-es sikerrel vette át a vezetést a tabellán.

20.45: Atalanta–Lazio

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.