TV-műsor

Szuperrangadó Olaszországban, nehéz meccs vár a Barcára

Meccsdömping a televízióban péntektől vasárnapig.
 
 

TV-műsor

Szuperrangadó Olaszországban, nehéz meccs vár a Barcára

Meccsdömping a televízióban péntektől vasárnapig.
 
 
 

TV-műsor

Szuperrangadó Olaszországban, nehéz meccs vár a Barcára

Meccsdömping a televízióban péntektől vasárnapig.

Péntek:

Digisport 1
20.45:
Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux–Strasbourg

Digisport 3
20.30:
Labdarúgás, belga bajnokság, Beveren–Standard Liege

Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen

Szombat:

M4 Sport
13.45:
Labdarúgás, klub-vb, negyeddöntő, Pachuca–Wydad Casablanca, Abu-Dzabi
15.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr–Debrecen
19.15: Labdarúgás, NB I, Vasas–Ferencváros

Sport 1
16.00:
Labdarúgás, La Liga, Real Madrid–Sevilla
18.30: Labdarúgás, La Liga, Deportivo–Leganés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia–Celta Vigo

Digisport 1
20.25:
Labdarúgás, Serie A, Juventus–Internazionale

Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, Ligue 1, PSG–Lille

Digisport 3
17.55:
Labdarúgás, Serie A, Cagliari–Sampdoria
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco–Troyes

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt–Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach–Schalke 04
22.15: Labdarúgás, MLS, döntő, Toronto FC–Seattle Sounders

Spíler TV
13.00:
Labdarúgás, Premier League, West Ham United–Chelsea
15.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur–Stoke City
18.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United–Leicester City

Vasárnap:

M4 Sport
14.45:
Labdarúgás, NB II, ZTE–Gyirmót

Sport 2
11.45:
Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad–Málaga
16.15: Labdarúgás, La Liga, Betis–Atlético Madrid
20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal–Barcelona

Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, Serie A, Chievo–AS Roma
14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli–Fiorentina
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo–Crotone
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan–Bologna

Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Amiens–Lyon
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes–Nice
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille–St. Étienne

Digisport 3
13.25:
Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian–Celtic
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht–Charleroi

Eurosport 2
13.15:
Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln–Freiburg
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover–Hoffenheim
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg–Hertha BSC

Spíler TV
12.30:
Labdarúgás, Premier League, Southampton–Arsenal
14.45: Labdarúgás, Premier League, Liverpool–Everton
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United–Manchester City

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.