TV-műsor

Rangadó rangadó hátán a hazai televíziókban

Mutatjuk a hétvégi programot.
 
 

TV-műsor

Rangadó rangadó hátán a hazai televíziókban

Mutatjuk a hétvégi programot.
 
 
 

TV-műsor

Rangadó rangadó hátán a hazai televíziókban

Mutatjuk a hétvégi programot.

Péntek:

M4 Sport
16.00:
Labdarúgás, vb-sorsolás, Moszkva

Sport 2
21.00:
Labdarúgás, FA Kupa, AFC Fylde–Wigan Athletic

Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg–Hamburger SV

Digisport 1
18.15:
Labdarúgás, Serie A, AS Roma–SPAL
20.35: Labdarúgás, Serie A, Napoli–Juventus

Digisport 3
20.40:
Labdarúgás, Ligue 1, Dijon–Bordeaux

Szombat:

M4 Sport
15.15:
Labdarúgás, NB I, Debrecen–Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros–Videoton

Sport 1
13.30:
Labdarúgás, FA Kupa, Notts County–Oxford City

Sport 2
13.00:
Labdarúgás, La Liga, Barcelona–Celta Vigo
16.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid–Real Sociedad
18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla–Deportivo La Coruna
20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao–Real Madrid

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München–Hannover 96
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04–1. FC Köln

Digisport 1
20.40:
Labdarúgás, Serie A, Torino–Atalanta

Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg–PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco–Angers

Digisport 3
17.55:
Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren–Anderlecht
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice–Metz

Spíler TV
13.00:
Labdarúgás, Premier League, Chelsea–Newcastle United
15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford–Tottenham Hotspur
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal–Manchester United

Vasárnap:

M4 Sport
14.45:
Labdarúgás, NB II, MTK–Csákvár

Sport 2
12.00:
Labdarúgás, La Liga, Leganés–Villarreal
14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bradford City–Plymouth Argyle
16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe–Valencia

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC–Eintracht Frankfurt
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg–Mönchengladbach

Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, Serie A, Benevento–AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale–Chievo
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria–Lazio

Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, Serie A, Fiorentina–Sassuolo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen–Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier–Marseille

Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne–Nantes
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem–Gent

Spíler TV
14.00:
Labdarúgás, Premier League, Bournemouth–Southampton
16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City–West Ham United

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.