Bajnokok Ligája

Mutatjuk a szerdai BL-kezdőket

Pályán a Barca, a PSG, a Juve és a Bayern is.
 
 

Bajnokok Ligája

Mutatjuk a szerdai BL-kezdőket

Pályán a Barca, a PSG, a Juve és a Bayern is.
 
 
 

Bajnokok Ligája

Mutatjuk a szerdai BL-kezdőket

Pályán a Barca, a PSG, a Juve és a Bayern is.
Újabb nyolc mérkőzéssel folytatódik szerda este a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulója.

Mutatjuk a csapatok hivatalos kezdőit:

Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló (kezdés: 20:45)

A-csoport

CSZKA Moszkva – FC Basel

CSZKA: Akinfejev – Vasin, Ignasevich, Berezutski – Fernandes, Golovin, Wernbloom, Milanov, Schennikov – Zhamaletdinov, Vitinho
Basel: Vaclík – Lang, Suchy, Akanji, Balanta, Petretta – Steffen, Zuffi, T. Xhaka, Elyounoussi – Ajeti.

Benfica – Manchester United

Benfica: Svilar – Douglas, Dias, Luisao, Grimaldo – Fejsa, Filipe Augusto, Pizzi, Salvio – Goncalves, Raúl Jiménez
MU: De Gea – Valencia, Lindelöf, Smalling, Blind – Ander Herrera, Matic – Mata, Mhitarjan, Rashford – Lukaku.


B-csoport

Anderlecht – Paris Saint-Germain

Anderlecht: Sels – Dendoncker, Mbodj, Deschacht – Appiah, Kums, Trebel, Onyekuru – Gerkens, Teodorczyk, Hanni
PSG: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Verratti, Thiago Motta, Rabiot – Mbappé, Cavani, Neymar

Bayern München – Celtic

Bayern: Ulreich – Kimmich, Hummels, Boateng, Alaba – Rudy, Thiago – Robben, Müller, Coman – Lewandowski
Celtic: Gordon – Lustig, Boyata, Gamboa, Tierney – Ntcham, Brown, Armstrong – Roberts, Griffiths, Sinclair.


C-csoport

Qarabag – Atlético Madrid 0-0 (kezdés: 18 óra!)

Qarabag: Sehic – Medvedev, Hüseynov, Sadygov, Agolli – Michel, Garayev Richard – Pedro Henrique, Ndlovu, Madatov
Atlético: Oblak – Vrsaljko, Godín, Giménez, Filipe Luis – Gaitán, Gabi, Saúl, Carrasco – Griezmann, Gameiro

Chelsea FC – AS Roma

Chelsea: Courtois – Luiz, Christensen, Cahill –Azpilicueta, Bakayoko, Fabregas, Marcos Alonso – Zappacosta, Morata, Hazard
Roma: Alisson – Bruno Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan, Gonalons, Strootman – Gerson, Dzeko, Perotti.


D-csoport

Juventus FC – Sporting CP

Juventus: Buffon – Sturaro, Chiellini, Benatia, Alex Sandro – Pjanic, Khedira – Cuadrado, Dybala, Mandzukic – Higuaín
Sporting: Rui Patrício – Piccini, Mathieu, Coates, Coentrao – Acuna, Battaglia, William, Gelson Martins – Bruno Fernandes – Dost

FC Barcelona – Olympiakosz Pireusz

Barcelona: Ter Stegen – Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Digne – Paulinho, Busquets, Iniesta – Messi, Suárez, Deulofeu
Olympiakosz: Proto – Koutris, Botía, Nikolaou, Elabdellaoui – Androutsos, Romao – Carcela, Gillet, Odjidja – Zdjelar.

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.