Harmadosztály

Fordulatokban gazdag meccsek az NB III-ban

Gyűjtőcikkünkben a harmadosztály hetedik fordulójának összes szombati eredménye megtalálható.
 
 

Harmadosztály

Fordulatokban gazdag meccsek az NB III-ban

Gyűjtőcikkünkben a harmadosztály hetedik fordulójának összes szombati eredménye megtalálható.
 
 
 

Harmadosztály

Fordulatokban gazdag meccsek az NB III-ban

Gyűjtőcikkünkben a harmadosztály hetedik fordulójának összes szombati eredménye megtalálható.

Szombaton tizenöt mérkőzéssel rajtolt a harmadosztály három csoportjának hetedik fordulója.

A Keleti-csoportban nem bírt egymással a Tiszaújváros és a Tállya, a Balassagyarmat megőrizte az első félidőben megszerzett előnyét hazai pályán, míg a Monor a hajrában nyerte meg a meccset. Az ESMTK nagy verést kapott Salgótarjánban.

A Közép-csoportban a második félidőben fordított a Dabas, hétgólos találkozón kapott ki a Mórahalom, a második félidőben pedig bedarálta ellenfelét a Pécs.

A Nyugati-csoportban idegenben botlott az éllovas Érd, a hazai csapatok közül egyedül az Ajka tudott nyerni.

NB III, 7. forduló

Keleti-csoport

Termálfürdő Tiszaújváros – Tállya KSE 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Nagy D. (36.), illetve Ondó (31., tizenegyesből)
Kiállítva: Horváth B. (86. – Tállya)

Balassagyarmati VSE – Debreceni EAC 2-1 (2-0)
Gólszerzők: Nagy O. (35., 38, az elsőt tizenegyesből), illetve Nagy D. (77., tizenegyesből)
Kiállítva: Nagy Z. (51. – DEAC)

Tiszafüredi VSE – Gyöngyösi AK 1-3 (1-1)
Gólszerzők: Székely (12.), illetve Csornij (35.), Laurinyecz (63.), Sárándi (86)

BTC Salgótarján – ESMTK 5-1 (2-0)
Gólszerzők: Oláh L. (21., 28.), Gubacsi (51., 61.), Pataki (58.), illetve Boda (81.)

Putnok FC – Jászberényi FC 2-1 (0-0)
Gólszerzők: Csirszki (54.), Katona (70.), illetve Mile (76.)

Füzesgyarmati SK – Monori SE 1-3 (1-0)
Gólszerzők: Popescu (7.), illetve Urbán (55.), Ficsor (88.), Balogh M. (94.)
Kiállítva: Sipos (91. – Füzesgyarmat)

Vasárnap játsszák:
16.00: Cigánd SE – Diósgyőri VTK II
16.00: Nyírbátori FC – MTK Budapest II

Közép-csoport

FC Dabas – Iváncsa KSE 3-1 (0-1)
Gólszerzők: Mundi (63., tizenegyesből), Földes (65.), Sárközi (79.), illetve Balogh L. (45.)

Mórahalom VSE – Kozármisleny FC 3-4 (2-2)
Gólszerzők: Fábián (22.), Podonyi (27.), Busa (82.), illetve Városi (6., 45, a másodikat tizenegyesből), Udvardi (78., 88.)

Makó FC – Duna Aszfalt Tiszakécskei VSE 0-3 (0-2)
Gólszerzők: Kardos (12., 75.), Csáki (38.)

PMFC – Vecsési FC 3-0 (0-0)
Gólszerzők: Kónya K. (67.), Kónya D. (78.), Rein (80., öngól)

Dunaújváros – Rákosmenti KSK 2-1 (1-1)
Gólszerzők: Szepessy (37., tizenegyesből), Csehi (86.), illetve Herczeg (30.)

Vasárnap játsszák:
16.00: SZEOL SC – Szekszárdi UFC
16.00: Paksi FC II – Hódmezővásárhelyi FC
16.00: Budapest Honvéd-MFA II – Szentlőrinc SE

Nyugati-csoport

Tarr Andráshida SC – Érdi VSE 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Kalamár (14.), illetve Pál (28.)

FC Ajka – Pénzügyőr SE 2-1 (2-1)
Gólszerző: Nagy M. (12., tizenegyesből), Illés (44.), illetve Besztercei (32.)

THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 0-1 (0-0)
Gólszerző: Szabó Zs. (66.)
Kiállítva: Révész (45. – THSE), Baksa (77. – THSE)

VLS Veszprém – Dunaharaszti MTK 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Gacsal (27., öngól), illetve Kovács G. (81.)
Kiállítva: Boromisza (89. – Veszprém)

Vasárnap játsszák:
16.00: Csepel FC – Puskás Akadémia FC II
16.00: Kaposvári Rákóczi FC – Videoton FC II
16.00: III. Kerületi TVE – Gyirmót FC Győr II
16.00: BKV Előre – Csornai SE

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.