TV-műsor

Mutatjuk, mikor nézheti meg a Realt, a Barcelonát, a Balmazújvárost és a Szolnokot

Ezek lesznek a pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.
 
 

TV-műsor

Mutatjuk, mikor nézheti meg a Realt, a Barcelonát, a Balmazújvárost és a Szolnokot

Ezek lesznek a pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.
 
 
 

TV-műsor

Mutatjuk, mikor nézheti meg a Realt, a Barcelonát, a Balmazújvárost és a Szolnokot

Ezek lesznek a pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek:

Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96–Hamburg

Digisport 1
20.40:
Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse–Bordeaux

Digisport 3
20.25:
Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge–Mechelen

Spíler TV
20.30:
Labdarúgás, Premier League, Bournemouth–Brighton

Szombat:

M4 Sport
17.45:
Labdarúgás, OTP Bank Liga, Balmazújváros–Debrecen

Sport 1
20.30:
Labdarúgás, La Liga, Atlétio Madrid–Málaga

Sport 2
16.15:
Labdarúgás, La Liga, Getafe–Barcelona
18.30: Labdarúgás, La Liga, Betis–Deportivo

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München–Mainz
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig–Mönchengladbach
22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta–Orlando

Digisport 1
18.00:
Labdarúgás, Serie A, Fiorentina–Bologna
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma–Verona

Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, Serie A, Crotone–Internazionale
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco–Strasbourg
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes–Caen

Digisport 3
19.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp–Lille

Spíler TV
13.00:
Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace–Southampton
18.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur–Swansea City

Vasárnap:

M4 Sport
18.00:
Labdarúgás, NB II, Szolnok–ZTE

Sport 1
12.00:
Labdarúgás, La Liga, Alavés–Villarreal

Sport 2
16.15:
Labdarúgás, La Liga, Girona–Sevilla
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad–Real Madrid

Eurosport 1
19.00:
Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls–Philadelphia Union

Eurosport 2
13.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim–Hertha
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen–Freiburg
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund–Köln

Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, Serie A, Sassuolo–Juventus
14.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan–Udinese
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo–Atalanta
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG–Lyon

Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, Serie A, Napoli–Benevento
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes–Nice
20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa–Lazio

Spíler TV
14.00:
Labdarúgás, Premier League, Chelsea–Arsenal
16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United–Everton

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.