TV-műsor

Brutális meccskínálat vár ránk a hétvégén a tévében

Képernyőre kerül a Fradi, Nikolics, a Real, a Barcelona, a PSG, a Juventus, a Bayern, de lesz Manchester City–Liverpool rangadó is.
 
 

TV-műsor

Brutális meccskínálat vár ránk a hétvégén a tévében

Képernyőre kerül a Fradi, Nikolics, a Real, a Barcelona, a PSG, a Juventus, a Bayern, de lesz Manchester City–Liverpool rangadó is.
 
 
 

TV-műsor

Brutális meccskínálat vár ránk a hétvégén a tévében

Képernyőre kerül a Fradi, Nikolics, a Real, a Barcelona, a PSG, a Juventus, a Bayern, de lesz Manchester City–Liverpool rangadó is.

Péntek:

Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV–RB Leipzig

Digisport 1
20.40:
Labdarúgás, francia bajnokság, Metz–Paris Saint-Germain

Digisport 2
18.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Lille–Girondins Bordeaux
20.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton–Celtic

Digisport 3
20.40:
Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht–Lokeren

Szombat:

M4 Sport
17.45:
Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros–Vasas
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest–Puskás Akadémia

Sport 1
12.45:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Levante
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Espanyol

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg–Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim–Bayern München
22.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire–New York Red Bulls

Digisport 1
17.40:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Chievo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–AS Roma

Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Nice–Monaco
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier–Nantes

Digisport 3
19.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes–Toulouse

Spíler TV
16.00:
Labdarúgás, angol bajnokság, Everton–Tottenham Hotspur
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City–Manchester United

Prime
13.25:
Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City–Liverpool

Vasárnap:

M4 Sport
16.45:
Labdarúgás, NB II, MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus

Sport 1
16.00:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Girona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Alavés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Betis

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC–Werder Bremen
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke–Stuttgart

Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Spal
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio–Milan
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento–Torino
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Napoli

Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona–Fiorentina
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon–Guingamp
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille–Rennes

Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Étienne–Angers
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége–Charleroi

Spíler TV
16.30:
Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Newcastle United

Prime
14.25:
Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley–Crystal Palace

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.