Ezúttal hazai pályán állt fejre Pintér Attila Puskás Akadémiája

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni?

Élvonal

Élvonal

Nem indult jól a mérkőzés a Puskás Akadémiának, hiszen a 14. percben Radó András lába eltörött, a játékost értelemszerűen le is kellett cserélni.

A mérkőzés első góljára a 45. percig kellett várni. Ekkor Lanzafame szabadrúgását nézték el a hazai védők, és nézte el Danilovics is. A baloldalról "beívelt" szabadrúgás végül a kapus lábáról került a kapuba. 0-1.

Az 59. percben növelte tovább az előnyét a Honvéd. Lanzafame beadását Eppel fejelte Danilovics kapujába. A gólkirályról nagyon megfeledkeztek a Puskás védők. 0-2

A Puskás Akadémia rossz napot fogott ki, úgy látszik hiába a nyári bevásárlás, szokniuk kell még az NB I légkörét. Rengeteg helyzetet hagytak ki, ez bosszulta meg magát.

A Honvéd ezúttal is bizonyította, hogy ebben a bajnokságban is komolyan kell számolni velük.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.