NB I, NB II: az összes nyári edzőmeccs egy helyen

Gyűjtőcikkünkben az élvonal és a másodosztály csapatainak összes felkészülési mérkőzése megtalálható.
 
 

NB I, NB II: az összes nyári edzőmeccs egy helyen

Gyűjtőcikkünkben az élvonal és a másodosztály csapatainak összes felkészülési mérkőzése megtalálható.
 
 
 

NB I, NB II: az összes nyári edzőmeccs egy helyen

Gyűjtőcikkünkben az élvonal és a másodosztály csapatainak összes felkészülési mérkőzése megtalálható.

Az élvonalbeli és a másodosztályú csapatok nyári felkészülési programja.

OTP Bank Liga

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Felkészülés kezdete: június 19. hétfő
Június 24. szombat: Budapest Honvéd FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-2 Tudósítás itt!
Június 28. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Békéscsaba 1912 Előre 2-3 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-2 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Zirka Kropivnickij (ukrán) – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kazincbarcikai SC FC 2-1 Tudósítás itt!

Budapest Honvéd FC

Felkészülés kezdete: június 12. hétfő
Június 24. szombat: Budapest Honvéd FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-2 Tudósítás itt!
Június 28. szerda: Paksi FC – Budapest Honvéd FC 0-1 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Budapest Honvéd FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 4-1 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Budapest Honvéd FC – Békéscsaba 1912 Előre 2-1 Tudósítás itt!

Debreceni VSC

Felkészülés kezdete: június 15. csütörtök
Június 24. szombat: Debreceni VSC – MFK Zemplín Michalovce (szlovák) 3-1 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Debreceni VSC – Kisvárda Master Good 3-0 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Debreceni VSC – Cigánd SE 5-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Debreceni VSC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0 – félbeszakadt Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Debreceni VSC – ACS Poli Timisoara (román) 4-0 Tudósítás itt!

Diósgyőri VTK

Felkészülés kezdete: június 14. szerda
Edzőtábor: június 17. szombat – június 20. kedd, Dédestapolcsány
Június 24. szombat: Diósgyőri VTK – Békéscsaba 1912 Előre 2-0 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Diósgyőri VTK – 1. FC Tatran Presov 4-2 Tudósítás itt!
Július 4. kedd: Diósgyőri VTK – Lokomotíva Kosice (szlovák) 2-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Diósgyőri VTK – Galatasaray (török) 0-2 Tudósítás itt!

Ferencvárosi TC

Felkészülés kezdete: június 11. vasárnap
Június 17. szombat: Ferencvárosi TC – NK Slaven Belupo (horvát) 0-1 Tudósítás itt!
Június 21. szerda: Ferencvárosi TC – Beitar Jeruzsálem (izraeli) 1-0 Tudósítás itt!

Mezőkövesd Zsóry FC

Felkészülés kezdete: június 15. csütörtök
Június 24. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Gyirmót FC Győr 4-1 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-2 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Szolnoki MÁV FC – Mezőkövesd Zsóry FC 1-4 Tudósítás itt!

Paksi FC

Felkészülés kezdete: június 15. csütörtök
Edzőtábor: június 19. hétfő – június 23. péntek, Telki
Edzőtábor: június 26. hétfő – június 30. péntek, Telki
Június 28. szerda: Paksi FC – Budapest Honvéd FC 0-1 Tudósítás itt!
Július 1. szombat, Király Kupa, Szombathely
Július 1. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Paksi FC 0-2 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Paksi FC – Soproni VSE 1-0 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Paksi FC – HNK Cibalia Vinkovci (horvát) 3-4 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Videoton FC – Paksi FC 1-2 Tudósítás itt!

Puskás Akadémia FC

Felkészülés kezdete: június 14. szerda
Június 21. szerda: Puskás Akadémia FC – FC Főnix 8-0 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: SV Ried 1912 (osztrák) – Puskás Akadémia FC 2-1 Tudósítás itt!
Július 4. kedd: LASK Linz (osztrák) – Puskás Akadémia FC 0-0 Tudósítás itt!
Július 7. péntek: FC Zlaté Moravce (szlovák) – Puskás Akadémia FC 1-2 Tudósítás itt!

Szombathelyi Swietelsky-Haladás

Felkészülés kezdete: június 19. hétfő
Június 24. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Vasas FC 1-3 Tudósítás itt!
Július 1. szombat, Király Kupa, Szombathely
Július 1. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Paksi FC 0-2 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Soproni VSE 0-1 Tudósítás itt!
Július 7. péntek: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Soproni VSE 4-0 Tudósítás itt!
Július 7. péntek: SV Mattersburg (osztrák) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 1-1 Tudósítás itt! Július 26. szerda: Akhisar Beledeyispor (török) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 3-1 Tudósítás itt!

Újpest FC

Felkészülés kezdete: június 12. hétfő
Edzőtábor: június 21. szerda – július 1. szombat, Ausztria (Aigen im Mühlkreis)
Június 24. szombat: Újpest FC – SV Ried (osztrák) 1-0 Tudósítás itt!
Június 27. kedd: Újpest FC – Apollon Limasszol (ciprusi) 1-4 Tudósítás itt!
Június 30. péntek: LASK Linz – Újpest FC 2-1 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Újpest FC – Vác FC 3-1 Tudósítás itt!

Vasas FC

Felkészülés kezdete: június 12. hétfő
Edzőtábor: június 18. vasárnap – június 24. szombat, Bük
Június 21. szerda: SK Sturm Graz (osztrák) – Vasas FC 3-4 Tudósítás itt!
Június 24. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Vasas FC 1-3 Tudósítás itt!
Július 9. vasárnap: Dorogi FC – Vasas FC 1-2 Tudósítás itt!

Videoton FC

Felkészülés kezdete: június 10. szombat
Edzőtábor: június 12. hétfő – 22. csütörtök, Ausztria (Stegersbach)
Június 15. csütörtök: Videoton FC – KF Skenderbeu Korce (albán) 1-0 Tudósítás itt!
Június 18. vasárnap: Videoton FC – MFK Ruzomberok (szlovák) 3-0 Tudósítás itt!
Június 21. szerda: Videoton FC – NK Inter Zapresic (horvát) 2-0 Tudósítás itt!
Június 22. csütörtök: Videoton FC – FK Rosztov (orosz) 1-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Videoton FC – Paksi FC 1-2 Tudósítás itt!


NB II

Aqvital FC Csákvár

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 1. szombat: Aqvital FC Csákvár – FC Főnix 6-2 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Aqvital FC Csákvár – Sepsi OSK (román) 1-2 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Aqvital FC Csákvár – HNK Cibalia Vinkovci (horvát) 0-0 Tudósítás itt!
Edzőtábor: július 12. szerda – 19. szerda, Szlovénia (Maribor)
Július 13. csütörtök: NK Brezice (szlovén) – Aqvital FC Csákvár 0-1
Július 15. szombat: ND Ilirija Ljubljana (szlovén) – Aqvital FC Csákvár 0-1 Tudósítás itt!
Július 18. kedd: NK Lokomotiv Zagreb (horvát) – Aqvital FC Csákvár 3-2
Július 23. vasárnap: Aqvital FC Csákvár – Szentlőrinc SE 3-1 Tudósítás itt!

Békéscsaba 1912 Előre

Felkészülés kezdete: június 19. hétfő
Június 24. szombat: Diósgyőri VTK – Békéscsaba 1912 Előre 2-0 Tudósítás itt!
Június 28. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Békéscsaba 1912 Előre 2-3 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Kazincbarcikai SC FC – Békéscsaba 1912 Előre 0-5 Tudósítás itt!
Edzőtábor: július 4. kedd – 9. vasárnap, Mórahalom
Július 5. szerda: Budapest Honvéd FC – Békéscsaba 1912 Előre 2-1 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Hódmezővásárhelyi FC – Békéscsaba 1912 Előre 1-8 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre 1-5 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: MTK Budapest – Békéscsaba 1912 Előre 2-0 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC 2-3 Tudósítás itt!
Július 19. szerda, Békéscsaba: Békéscsaba 1912 Előre – STC Salgótarján 3-1 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: FK TSC Backa Topola (szerb) – Békéscsaba 1912 Előre 1-1 Tudósítás itt!

BFC Siófok

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 5. szerda: Szekszárdi UFC – BFC Siófok 0-5 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: BFC Siófok – Soroksár SC 1-2 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: MTK Budapest – BFC Siófok 0-1 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: Ceglédi VSE – BFC Siófok 2-0 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: Dunaújváros – BFC Siófok 1-2 Tudósítás itt!

Budafoki MTE

Budafoki MTE – FK Krasznodar II (orosz) 5-1
Július 14. péntek: Budafoki MTE – Al-Ahli Saudi FC (szaúdi) 1-3

Budaörsi SC

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 5. szerda: Budaörsi SC – MTK Budapest II 0-3 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Dunaújváros – Budaörsi SC 2-1 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: Monori SE – Budaörsi SC 1-2 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: MK Dons (angol) – Budaörsi SC 2-4 Tudósítás itt!
Július 19. szerda: BKV Előre – Budaörsi SC 0-0 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: Érdi VSE – Budaörsi SC 4-6 Tudósítás itt!

Ceglédi VSE

Felkészülés kezdete: június 22. csütörtök
Július 1. szombat: MTK Budapest – Ceglédi VSE 3-0 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Szolnoki MÁV FC – Ceglédi VSE 1-0 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: Ceglédi VSE – FC Hatvan 3-0 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: Ceglédi VSE – BFC Siófok 2-0 Tudósítás itt!
Július 19. szerda: Lokomotív Kosice (szlovák) – Ceglédi VSE 2-1 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: Ceglédi VSE – Duna Aszfalt Tiszakécske VSE 1-2

Credobus Mosonmagyaróvár

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 1. szombat: Credobus Mosonmagyaróvár – VLS Veszprém 4-1
Július 4. kedd: Credobus Mosonmagyaróvár – Sepsi OSK (román) 3-0
Július 6. csütörtök: Falkirk FC (skót) – Credobus Mosonmagyaróvár 1-0
Július 8. szombat: VLS Veszprém – Credobus Mosonmagyaróvár 1-4 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: FC Ajka – Credobus Mosonmagyaróvár 3-1 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: SKF Sered (szlovák) – Credobus Mosonmagyaróvár 1-1
Július 17. hétfő: Répcelaki SE – Credobus Mosonmagyaróvár 0-7
Július 22. szombat: FC STK 1914 Samorín (szlovák) – Credobus Mosonmagyaróvár 0-0

Dorogi FC

Július 2. vasárnap: FC Ararat Moszkva – Dorogi FC 3-0 Tudósítás itt!
Július 6. szerda: Dorogi FC – MFK Lokomotíva Zvolen (szlovák) 1-4
Július 9. vasárnap: Dorogi FC – Vasas FC 1-2 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: SFK Sered (szlovák) – Dorogi FC 5-0 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: Dorogi FC – TJ Druzstevník Velké Ludince (szlovák) 4-3 Tudósítás itt!
Július 21. péntek: Dorogi FC – Trabzonspor (török) 1-2
Július 22. szombat: Dorogi FC – SK 1923 Gabcíkovo (szlovák) 3-3 Tudósítás itt!

ETO FC Győr

Felkészülés kezdete: június 22. csütörtök
Július 5. szerda: ETO FC Győr – SKF Sered (szlovák) 1-0 Tudósítás itt!
Július 7. péntek: ETO FC Győr – Barnsley FC (angol) 1-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: FC STK 1904 Samorín (szlovák) – ETO FC Győr 1-2 Tudósítás itt!
Július 11. kedd: ETO FC Győr – Brentford FC U23 (angol) 0-4 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: ETO FC Győr – Druzstevnik Velké Ludince (szlovák) 5-0 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: ETO FC Győr – KFC Komárno (szlovák) 1-2 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: FC Spartak Trnava (szlovák) – ETO FC Győr 1-0 Tudósítás itt!
Július 19. szerda: Csornai SE – ETO FC Győr 0-4 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: ETO FC Győr – Trabzonspor (török) 2-1 Tudósítás itt!

Gyirmót FC Győr

Felkészülés kezdete: június 19. hétfő
Június 24. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Gyirmót FC Győr 4-1 Tudósítás itt!
Június 28. szerda: Flyeralarm Admira Wacker – Gyirmót FC Győr 3-1 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Spartak Trnava (szlovák) – Gyirmót FC Győr 1-0 Tudósítás itt!
Július 2. vasárnap: Galatasaray (török) – Gyirmót FC Győr 1-0 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: Ararat Moszkva (orosz) – Gyirmót FC Győr 2-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: AFE (spanyol,I. osztály területi válogatott) – Gyirmót FC Győr 1-2 Tudósítás itt!
Edzőtábor: Mátraháza
Július 12. szerda: Gyirmót FC Győr – STC Salgótarján 2-1
Július 19. szerda: Gyirmót FC Győr – Monori SE 7-1 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: Gyirmót FC Győr – Csornai SE 4-1 Tudósítás itt!

Kazincbarcikai SC FC

Felkészülés kezdete: június 27. kedd
Július 1. szombat: Kazincbarcikai SC FC – Békéscsaba 1912 Előre 0-5 Tudósítás itt!
Július 7. péntek: Kazincbarcikai SC FC – Putnok FC 6-2
Július 8. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kazincbarcikai SC FC 2-1 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: Kazincbarcikai SC FC – Nyírbátori FC 3-1
Július 15. szombat: Kazincbarcikai SC FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 3-2
Július 19. szerda: Kazincbarcikai SC FC – Tállya KSE 5-2 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: Kazincbarcikai SC FC – Diósgyőri VTK II 4-0

Kisvárda Master Good

Felkészülés kezdete: június 22. csütörtök
Július 1. szombat: Debreceni VSC – Kisvárda Master Good 3-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: FC Lokomotíva Kosice (szlovák) – Kisvárda Master Good 0-2 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: Kisvárda Master Good – Nyírbátori FC 2-1 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: FK Slavoj Trebisov (szlovák) – Kisvárda Master Good 0-6
Július 22. szombat: Kisvárda Master Good – Putnok VSE 0-3 Tudósítás itt!
Július 23. vasárnap: Kisvárda Master Good – FC Olimpia Satu Mare (román) 2-0 Tudósítás itt!

MTK Budapest

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 1. szombat: MTK Budapest – Ceglédi VSE 3-0 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: MTK Budapest – FC Lokomotiva Kosice (szlovák) 4-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: MTK Budapest – FK Senica (szlovák) 1-1 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: MTK Budapest – Békéscsaba 1912 Előre 2-0 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: MTK Budapest – BFC Siófok 0-1 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: MTK Budapest – Trabzonspor (török) 2-1 Tudósítás itt!
Július 23. vasárnap: MTK Budapest – FK Proleter (szerb) 2-2 Tudósítás itt!

Nyíregyháza Spartacus FC

Felkészülés kezdete: június 22. csütörtök
Edzőtábor: július 3. hétfő – július 14. péntek, Szlovénia
Július 4. kedd: Anzsi Mahacskala (orosz) – Nyíregyháza Spartacus 2-3 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Nyíregyháza Spartacus FC – Dinamo Vranje (szerb) 1-1 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: Nyíregyháza Spartacus – FK Csukaricski Beograd (szerb) 1-2 Tudósítás itt!
Július 14. péntek: Nyíregyháza Spartacus – Farmtech Verzej (szlovén) 0-0
Július 23. vasárnap: Nyíregyháza Spartacus – Tállya KSE 3-0 Tudósítás itt!
Július 23. vasárnap: Nyíregyháza Spartacus – Cigánd SE 5-0 Tudósítás itt!

Soproni VSE

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 1. szombat, Király Kupa, Szombathely
Július 1. szombat: Paksi FC – Soproni VSE 1-0 Tudósítás itt!
Július 1. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Soproni VSE 0-1 Tudósítás itt!
Július 4. kedd: First Vienna FC (osztrák) – Soproni VSE 0-1 Tudósítás itt!
Július 7. péntek: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Soproni VSE 4-0 Tudósítás itt!
Július 11. kedd: Soproni VSE – SV Mattersburg Amateur (osztrák) 1-2 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: Rotherham United FC (angol) – Soproni VSE 2-0 Tudósítás itt!
Július 22. szombat: MFK Skalica (szlovák) – Soproni VSE 1-1 Tudósítás itt!

Soroksár SC

Felkészülés kezdete: június 21. szerda
Július 4. kedd: SV Mattersburg (osztrák) – Soroksár SC 4-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: BFC Siófok – Soroksár SC 1-2 Tudósítás itt!
Edzőtábor: július 8. szombat – 14. péntek, Szlovénia
Július 11. kedd: NK Drava (szlovén) – Soroksár SC 0-4 Tudósítás itt!
Július 14. péntek: NK Kranj (szlovén) – Soroksár SC 2-3
Július 23. vasárnap: Soroksár SC – Jászberényi FC 6-0 Tudósítás itt!

Szeged 2011-Grosics Akadémia

Felkészülés kezdete: június 21. szerda
Július 1. szombat: Budapest Honvéd FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 4-1 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Debreceni VSC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0 – félbeszakadt Tudósítás itt!
Július 12. szerda: Szeged 2011-Grosics Akadémia – MK Dons (angol) 1-0
Július 15. szombat: FK Spartak Subotica (szerb) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0
Július 19. szerda: FC Politechnica Timisoara II (román) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-2
Július 22. szombat: UTA Arad (román) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 3-0

Szolnoki MÁV FC

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 5. szerda: Szolnoki MÁV FC – Ceglédi VSE 1-0 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Szolnoki MÁV FC – Mezőkövesd Zsóry FC 1-4 Tudósítás itt!
Július 11. kedd: Szolnoki MÁV FC – Tiszafüredi VSE 2-1 Tudósítás itt!
Július 13. csütörtök: Szolnoki MÁV FC – FC Balassagyarmat 1-2
Július 15. szombat: Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC 2-3 Tudósítás itt!
Július 19. szerda: Szolnoki MÁV FC – Szajol KLK 4-1
Július 22. szombat: Szolnoki MÁV FC – ESMTK 0-1 Tudósítás itt!

Vác FC

Felkészülés kezdete: június 26. hétfő
Július 5. szerda: Vác FC – Lokomotíva Zvolen (szlovák) 3-1 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: Újpest FC – Vác FC 3-1 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: KFC Komárno (szlovák) – Vác FC 1-0 Tudósítás itt!
Július 15. szombat: FK Pohronie (szlovák) – Vác FC 2-1
Július 22. szombat: Vác FC – Dunaharaszti MTK 3-0 Tudósítás itt!

Zalaegerszegi TE FC

Felkészülés kezdete: június 20. kedd
Július 2. vasárnap: Amkar Perm (orosz) – Zalaegerszegi TE FC 2-0 Tudósítás itt!
Július 5. szerda: NK Drava Ptuj (szlovén) – Zalaegerszegi TE FC 1-3 Tudósítás itt!
Július 8. szombat: NK Slaven Belupo (horvát) – Zalaegerszegi TE FC 1-0 Tudósítás itt!
Július 12. szerda: NK Nafta Lendava (szlovén) – Zalaegerszegi TE FC 1-1 Tudósítás itt!
Július 18. kedd: Hapoel Ironi Kirjat Smona (izraeli) – Zalaegerszegi TE FC 3-0
Július 19. szerda: NK Hotizan (szlovén) – Zalaegerszegi TE FC 0-1 Tudósítás itt!
Július 21. péntek: Maccabi Petah Tikva (izraeli) – Zalaegerszegi TE FC 3-0
Július 25. kedd: Zalaegerszegi TE FC – NK Varazdin (horvát) 1-2

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.