Tv-műsor

Közvetítik a Honvéd–Fradit és a Haladás–Mezőkövesdet is

A pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.
 
 

Tv-műsor

Közvetítik a Honvéd–Fradit és a Haladás–Mezőkövesdet is

A pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.
 
 
 

Tv-műsor

Közvetítik a Honvéd–Fradit és a Haladás–Mezőkövesdet is

A pénteki, szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek:

Eurosport 2
20.00:
Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC–Hoffenheim

Digisport 3
18.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp–Nancy

Szombat:

M4 Sport
18.00:
Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky-Haladás–Mezőkövesd Zsóry FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd–Ferencváros

Sport 2
13.00:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Eibar
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna–Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga–Atlético Madrid

Eurosport 1
21.00:
Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire–Montreal Impact

Eurosport 2
15.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04–Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt–Mönchengladbach

Digisport 1
17.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo–Lazio
20.40: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Monaco–PSG

Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille–Dijon
21.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newellsís Old Boys–Atletico

Digisport 3
18.15:
Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi–Oostende
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Empoli

Spíler TV
13.05:
Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Everton
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–West Bromwich Albion
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton–Bournemouth

Vasárnap:

Sport 1
11.45:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Sporting Gijón
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada–Barcelona

Sport 2
16.15:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Alavés

Eurosport 2
15.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt–Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen–Wolfsburg

Digisport 1
12.25:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Udinese
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo–Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier–Toulouse
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Tigre–San Lorenzo

Digisport 2
0.55:
Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors–Defensa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara–AC Milan
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent–Club Brugge
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli–Juventus

Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–Bologna
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes–Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice–Bordeaux

Spíler TV
14.15:
Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Middlesbrough
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Manchester City

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.