TV-műsor

Képernyőn a Barca, a Real és a Balmazújváros

A szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.
 
 

TV-műsor

Képernyőn a Barca, a Real és a Balmazújváros

A szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.
 
 
 

TV-műsor

Képernyőn a Barca, a Real és a Balmazújváros

A szombati és vasárnapi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Szombat:

Sport 1
12.45:
Labdarúgás, Primera División, Eibar-Espanyol
16.00: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, Primera División, Betis-Osasuna

Sport 2
13.15:
Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona Lassa-Levante

Eurosport 2
18.30:
Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hamburg

Digisport 1
13.10:
Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts
17.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice

Digisport 3
19.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Montpellier

Spíler TV
13.05:
Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Arsenal
15.35: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Chelsea
18.05: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Swansea City

Vasárnap:

M4 Sport
12.45:
Labdarúgás, NB II, ZTE-Balmazújváros

Sport 1
11.45:
Labdarúgás, Primera División, Leganés-Málaga
16.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Sevilla
18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Valencia

Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Schalke
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Bayern München

Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
14.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus
17.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Palermo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Lyon
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, Serie A, Bologna-Chievo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-St. Étienne

Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Monaco
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Sassuolo

Spíler TV
12.35:
Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Manchester United
15.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Southampton
17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Liverpool

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.