Edzőmeccsen is kikapott a Diósgyőr

A Zemplín Michalovce bizonyult jobbnak a miskolciaknál.

Felkészülés

Felkészülés

Pénteken 12 órától játszotta a válogatott szünet idejére tervezett felkészülési mérkőzését a Diósgyőr. Az NB I-ben sereghajtó együttes a szlovák első osztályú MFK Zemplín Michalovce gárdájával csapott össze.

Horváth Ferenc az Antal - Lázár, Lipták, Mahalek, Nemes - Halmai, Oláh B. - Vela, Nono, Nikházi - Novothny tizenegynek szavazott bizalmat. Sérülés miatt Tamás Márk, Bacsa Patrik, Ugrai Roland és George Griffiths sem állt rendelkezésre.

A találkozó gólja a 19. percben esett, amikor a dvtk.eu beszámolója szerint egy jobboldali beadásra érkezett jól a hosszún Martin Koscelník és közelről a hálóba lőtt (0-1).

A magyar bajnokságban 12., utolsó gárda jövő szombaton a Videotonnal találkozik majd.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.