Sorsolás

Európa Liga-sorsolás: fehérorosz csapattal játszhat a Loki a második körben - FRISSÍTVE

Ha az első párharcot nyerik, szerb vagy kazah ellenfél a Vidi, azerbajdzsáni vagy grúz az MTK előtt.
 
 

Sorsolás

Európa Liga-sorsolás: fehérorosz csapattal játszhat a Loki a második körben - FRISSÍTVE

Ha az első párharcot nyerik, szerb vagy kazah ellenfél a Vidi, azerbajdzsáni vagy grúz az MTK előtt.
 
 
 

Sorsolás

Európa Liga-sorsolás: fehérorosz csapattal játszhat a Loki a második körben - FRISSÍTVE

Ha az első párharcot nyerik, szerb vagy kazah ellenfél a Vidi, azerbajdzsáni vagy grúz az MTK előtt.

Hétfőn kora délután az UEFA kisorsolta az Európa Liga első és második selejtezőkörének párosításait, így a magyar csapatok is ellenfelet kaptak. A procedúra előtt néhány órával már nyilvánossá vált annak az öt-hat csapatnak a neve, amelyekkel együtteseink megütközhettek.

A sorsolásnak 13:20-kor azonban még nem volt vége, hiszen hátra volt a második selejtezőkör párosításainak meghatározása.

Videoton FC

A Videoton FC a hatos csoportba került. Ellenfele lehetett a 47 közül a lehető legerősebbnek számító kazah Ordabaszi, a moldáv Zaria, a montenegrói Buducsnoszt Podgorica és két miniállam csapata: az andorrai UE Santa Coloma és a gibraltári Europa.

A kialakult párosítások

Videoton FC - Zaria Balti (moldáv)
UE Santa Coloma (andorrai) - Lokomotiva Zagreb (horvát)
Pjunik Jereván (örmény) - Europa FC (gibraltári)
FK Cukaricki (szerb) - Ordabaszi Simkent (kazah)
FK Rabotnyicski (macedón) - Buducsnoszt Podgorica (monetengrói)

A Videoton június 30-án itthon, július 7-én idegenben játszik majd.


Második selejtezőkör

Videoton FC / Zaria Balti (moldáv) - FK Csukaricski (szerb) / Ordabaszi Simkent (kazah)

Debreceni VSC

A Videotonhoz hasonlóan a Debrecen is a kiemeltek közül várhatta ellenfelét. Ők a nyolcas csoportba nyertek besorolást, ahol a szlovén Gorica, a bosnyák Radnyik, a grúz Szamtredia, a san marinói La Fiorita és a macedón Szileksz jöhetett volna szembe.

A kialakult párosítások

La Fiorita (san marinói) - Debreceni VSC
Beroe Sztara Zagora (bolgár) - Radnik Bijeljina (bosnyák)
FC Vaduz (liechtensteini) - Szileksz (macedón)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli) - Gorica (szlovén)
Qabala (azerbajdzsáni) - Szamtredia (grúz)

A Debrecen június 30-án idegenben, július 7-én otthon játszik majd.


Második selejtezőkör

La Fiorita / Debreceni VSC - Torpedo-Belaz Zsodino (fehérorosz)

MTK Budapest

A fővárosiak nem kiemeltként szerepeltek, ők a tizes csoportba kerültek. Itt a moldáv Daciát, a kazah Aktobét, a lengyel Zaglebie Lubint és a szlovák Slovan Bratislavát is sorsolhatták ellenfélül.

A kialakult párosítások

FK Aktobe (kazah) - MTK Budapest
Szlavia Szófia (bolgár) - Zaglebie Lubin (lengyel)
Partizani Tirana (albán) - Slovan Bratislava (szlovák)
FK Kapaz (azerbajdzsáni) - Dacia Chisinau (moldáv)

Az MTK június 30-án idegenben, július 7-én otthon játszik majd.


Második selejtezőkör

FK Aktobe / MTK Budapest - FK Qabala (azerbajdzsáni) / Samtredia (grúz)

Az elöl szereplő csapatok az első mérkőzést otthon játsszák.


További mérkőzések

Első selejtezőkör

FC Midtjylland (dán) - FK Suduva Marijampole (litván)
Infonet Tallinn (észt) - Hearts Midlothian FC (skót)
Stabaek (norvág) - Connah's Quay FC (walesi)
FK Ventspils (lett) - Víkingur (feröer-szigeteki)
Linfield FC (észak-ír) - Cork City FC (ír)
Levadia Tallinn (észt) - HB Tórshavn (feröer-szigeteki)
Atlantas Klaipeda (litván) - HJK Helsinki (finn)
IFK Göteborg (svéd) - Llandudno FC (walesi)
St. Patrick's Athletic FC (ír) - Jeunesse d'Esch (luxemburgi)
KR Reykjavík (izlandi) - Glenavon FC (észak-ír)
Shamrock Rovers FC (ír) - RoPS Rovaniemi (finn)
Valúr Reykjavík (izlandi) - IF Bröndby (dán)
Aberdeen FC (skót) - Fola Esch (luxemburgi)
JK Nomme Kalju (észt) - FK Trakai (litván)
FK Dinamo Minszk (fehérorosz) - FK Spartaks Jurmala (lett)
Breidablík (izlandi) - FK Jelgava (lett)
NSÍ Runavík (feröer-szigeteki) - Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
AIK Solna (svéd) - Bala Town FC (walesi)
Differdange 03 (luxemburgi) - Cliftonville FC (észak-ír)
Odd Grenland (norvég) - IFK Mariehamn (finn)
NK Domzale (szlovén) - Lusitanos (andorrai)
Bokelj (montenegrói) - FK Vojvodina (szerb)
AEK Larnaca (ciprusi) - Folgore / Falciano (san marinói)
Dila Gori (grúz) - Sirak Gyumri (örmény)
Siroki Brijeg (bosnyák) - Birkirkara (máltai)
Zimbru Chisinau (moldáv) - FK Csihura Szacshere (grúz)
FK Sloboda Tuzla (bosnyák) - Beitar Jeruzsálem (izraeli)
KF Kukesi (albán) - FK Rudar Pljevlja (montenegrói)
FK Nyefcsi Baku (azerbajdzsáni) - Balzan Youth FC (máltai)
Admira Wacker Mödling (osztrák) - FK Spartak Myjava (szlovák)
KF Teuta Durres (albán) - FK Kairat Almati (kazah)
Spartak Trnava (szlovák) - Hibernians (máltai)
FK Banants Jereván (örmény) - Omonia Nicosia (ciprusi)
Skhendija Tetovo (macedón) - Cracóvia Craców (lengyel)

Második selejtezőkör

FC Dila Gori (grúz) / Shirak Gyumri (örmény) - Spartak Trnava (szlovák) / Hibernians (máltai)
Dinamo Minszk (fehérorosz) / Spartaks Jurmala (lett) - St. Patrick's Athletic (ír) / Jeunesse d'Esch (luxemburgi)
FK Partizan Beograd (szerb) - Szlavia Szófia (bolgár) / Zaglebie Lubin (lengyel)
FK Bokelj (montenegrói) / FK Vojvodina (szerb) - Stabaek (norvég) / Connah's Quay (walesi)
JK Nomme Kalju (észt) / FK Trakai (litván) - Maccabi Haifa (izraeli)
Hibernian FC (skót) - Valúr Reykjavík (izlandi) / IF Bröndby (dán)
NSÍ Runavík (feröer-szigeteki) / Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) - NK Domzale (szlovén) / FC Lusitanos (andorrai)
FK Austria Wien (osztrák) - KF Kukesi (albán) / FK Rudar Pljevlja (montenegrói)
FK Beroe Sztara Zagora (bolgár) / FK Radnik Bijeljina (bosnyák) - FK Atlantas Klaipeda (litván) / HJK Helsinki (finn)
Shamrock Rovers FC (ír) / RoPS Rovaniemi (finn) - UE Santa Coloma (andorrai) / Lokomotiva Zagreb (horvát)
Nyefcsi Baku PFK (azerbajdzsáni) / Balzan Youth FC (máltai) - KF Shkendija (macedón) / MKS Cracóvia Kraków (lengyel)
Grasshopper Club Zürich (svájci) - KR Reykjavík (izlandi) / Glenavon FC (észak-ír)
FC Midtjylland (dán) / FK Suduva Marijampole (litván) - FC Vaduz (liechtensteini) / FK Sileks (macedón)
Zimbru Chisinau (moldáv) / Csihura Szacshere (grúz) - Osmanlispor (török)
PAS Jannina (görög) - Odd Grenland (norvég) / IFK Mariehamn (finn)
NK Siroki Brijeg (bosnyák) / Birkirkara FC (máltai) - FC Infonet Tallinn (észt) / Heart of Midlothian FC (skót)
NK Maribor (szlovén) - PFC Levszki Szófia (bolgár)
GKS Piast Gliwice (lengyel) - IFK Göteborg (svéd) / Llandudno FC (walesi)
FK Partizani Tirana (albán) / Slovan Bratislava (szlovák) - Breidablik (izlandi) / FK Jelgava (lett)
FK Sloboda Tuzla (bosnyák) / Beitar Jeruzsálem (izraeli) - FC Banants Jereván (örmény) / AC Omonia Nicosia (ciprusi)
VfB Admira Wacker Mödling (osztrák) / Spartak Myjava (szlovák) - Kapaz PFK (azerbajdzsáni) / Dacia Chisinau (moldáv)
Aberdeen FC (skót) / CS Fola Esch (luxemburgi) - FK Ventspils (lett) / Víkingur (feröer-szigeteki)
BK Hacken (svéd) - Linfield FC (észak-ír) / Cork City FC (ír)
KS Teuta Durres (albán) / FC Kairat Almati (kazah) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli) / ND Gorica (szlovén)
CSMS Iasi (román) - Hajduk Split (horvát)
FC Differdange 03 (luxemburgi) - Cliftonville FC (észak-ír) - AEK Larnaca FC (ciprusi) / SS Folgore/Falciano (san marinói)
AIK Solna (svéd) / Bala Town FC (walesi) - FC Pjunik Jereván (örmény) / Europa FC (gibraltári)
Levadia Tallinn (észt) / HB Tórshavn (feröer-szigeteki) - SK Slavia Praha (cseh)
KRC Genk (belga) - FK Rabotnyicski (macedón) / Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
Sönderjyske (dán) - Strömsgodset IF (norvég)

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.