Szombathelyi Swietelsky-Haladás - SV Mattersburg 

Így készülnek klubcsapataink

GYŰJTŐ: az összes edzőmeccs egy helyen – Program, eredmények!

Az NB I-es és NB II-es csapatok felkészülési mérkőzései, egy kattintásra.
 
 

Így készülnek klubcsapataink

GYŰJTŐ: az összes edzőmeccs egy helyen – Program, eredmények!

Az NB I-es és NB II-es csapatok felkészülési mérkőzései, egy kattintásra.
 
 
 

Így készülnek klubcsapataink

GYŰJTŐ: az összes edzőmeccs egy helyen – Program, eredmények!

Az NB I-es és NB II-es csapatok felkészülési mérkőzései, egy kattintásra.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

A Rangadó.hu összegyűjti az élvonalbeli és a másodosztályú klubok nyári felkészülési mérkőzéseit, így mindenki figyelemmel kísérheti kedvenc csapata programját, és azt is láthatja, hogy a riválisok közül aznap melyik lép pályára idehaza vagy a külföldi edzőtáborban.

Békéscsaba 1912 Előre

Június 27. szombat, Újpest: Újpest–Békéscsaba 1-2 Tudósítás itt!
Július 1. szerda, Kispest: Bp. Honvéd – Békéscsaba 1-0 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Temesvár: ACS Poli Timisoara (román) – Békéscsaba 2-0
Július 5. vasárnap, Debrecen: DVSC-TEVA – Békéscsaba 5-0 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, 11 óra, Békéscsaba: Szolnoki MÁV FC – elmaradt
Július 11. szombat, Szabadka: Spartak Subotica (szerb) – Békéscsaba 1912 Előre 2-1 Tudósítás itt!

Budapest Honvéd

Június 23. kedd, Telki: Bp. Honvéd – AEL Limassol (ciprusi) 1-1 Tudósítás itt!
Június 27. szombat, Kispest: Honvéd–Paks 1-1 Tudósítás itt!
Július 1. szerda, Kispest: Bp. Honvéd – Békéscsaba 1-0 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Stafana Hronca-emléktorna, Rimakokova: Honvéd – MFK Lokomotiva Zvolen (szlovák) 1-2 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Stafana Hronca-emléktorna, Rimakokova: Honvéd – MSK Rimavska Sobota (szlovák) 3-1 Tudósítás itt!
Szlovénia
Július 8. szerda, 17 óra: Bp. Honvéd – SK Senec (szlovák), Kispest – elmaradt
Július 11. szombat, Kispest: Bp. Honvéd – OFK Dunajska Luzna (szlovák) 3-0 Tudósítás itt!

Debreceni VSC-TEVA

Június 25. csütörtök, Debrecen: Debreceni VSC – Ferencvárosi TC 0-2 Tudósítás itt!
Június 28. vasárnap, Debrecen: Debrecen–Mezőkövesd 2-3 Tudósítás itt!
Július 5. vasárnap, Debrecen: Debrecen – Békéscsaba 1912 Előre 5-0 Tudósítás itt!
Július 12. vasárnap, Debrecen-Pallag: Debrecen – Olimpia Satu Mare (román) 3-1 Tudósítás itt!

Diósgyőri VTK

Június 23. kedd, Miskolc: Diósgyőr – MSK Rimavská Sobota (szlovák másodosztályú) 0-0 Tudósítás itt!
Június 30. kedd, Ausztria: Diósgyőr – Admira Wacker (osztrák) 2-2 Tudósítás itt!
Július 1. szerda, Ausztria: Diósgyőr – FK Gazovik Orenburg (orosz) 2-3 Tudósítás itt!
Július 3. péntek, Ausztria: Diósgyőr – Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 0-4 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Szombathely, Király Kupa: Szombathelyi Haladás – Diósgyőr 0-0 – tizenegyesekkel 5-4 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Szombathely, Király Kupa: Diósgyőr – NK Osijek (horvát) 0-1 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, Miskolc: Diósgyőri VTK – FC Olimpia Satu Mare (román) 2-1 Tudósítás itt!

Ferencvárosi TC

Június 25. csütörtök, Debrecen: Debreceni VSC – Ferencvárosi TC 0-2 Tudósítás itt!

MTK

Június 17. szerda, Ausztria: MTK – FC Botosani (román) 1-0 Tudósítás itt!
Június 20. szombat, Ausztria: MTK – Nyeftcsi Baku (azerbajdzsáni) 3-0 Tudósítás itt!
Június 22. hétfő, Ausztria: MTK – FK Kukesi (albán) 1-3 Tudósítás itt!

Paksi FC

Június 25. csütörtök, Telki: Paksi FC – Apollon Limasszol (ciprusi) 1-1 Tudósítás itt!
Június 27. szombat, Kispest: Honvéd–Paks 1-1 Tudósítás itt!
Július 1. szerda, Eszék (Horvátország): NK Osijek (horvát) – Paks 3-0 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Koprivnica: NK Slaven Belupo (horvát) – Paks 0-0
Július 8. szerda, Paks: Paksi FC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1-1 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, Telki: Dundee FC (skót) – Paksi FC 0-1 Tudósítás itt!

Puskás Akadémia

Június 21. vasárnap, Ausztria: Puskás Akadémia – FC Luka Koper (szlovén) 1-0 Tudósítás itt!
Június 24. szerda, Stojnci (Szlovénia): Puskás Akadémia – KF Shkendija Tetovo (macedón) 1-1 Tudósítás itt!
Június 29. hétfő, Dietersdorf (Ausztria): Puskás Akadémia – FK Vardar Szkopje (macedón) 1-1 Tudósítás itt!
Július 2. csütörtök, Bad Radkersburg, Ausztria: Puskás Akadémia FC – Zalaegerszegi TE FC 6-0 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, Pálhalma: 17 óra: Dunaújváros PASE – Puskás Akadémia 0-1 Tudósítás itt!

Szombathelyi Swietelsky-Haladás

Június 26. péntek, Birkfeld (Ausztria): SV Mattersburg (osztrák) – Haladás 3-1 Tudósítás itt!
Június 28. vasárnap, Bad Tatzmannsdorf, Ausztria: Haladás – Tyerek Groznij (orosz) 0-7 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Szombathely, Király Kupa: Haladás – Diósgyőri VTK 0-0 – tizenegyesekkel 5-4 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Szombathely, Király Kupa: Haladás – Vasas FC 0-1 Tudósítás itt!
Július 7. kedd: Haladás–Zalaegerszeg 1-3 Tudósítás itt!
Július 10. péntek, Oberwart (Ausztria): SV Oberwart (osztrák) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-3 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, Szombathely: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Mezőkövesd-Zsóry 1-2 Tudósítás itt!
Július 22. szerda, Szombathely: FGSZ Siófok

Újpesti TE

Június 20. szombat, Újpest: Újpest FC – UTE U21 2-1 Tudósítás itt!
Június 27. szombat, 14 óra, Újpest: Újpest–Békéscsaba 1-2 Tudósítás itt!
Edzőtábor: Belgium, június 29. – július 11.
Július 1. szerda, Belgium: KAA Gent (belga) – Újpest FC 0-1 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Belgium: Sint-Truidense VV (belga) – Újpest 2-2 Tudósítás itt!
Július 10. péntek, Belgium: KV Oostende (belga) – Újpest FC (Belgium) 2-1 Tudósítás itt!

Vasas FC

Június 20. szombat, Telki: Vasas – Apollon Limassol (ciprusi) 0-2 Tudósítás itt!
Június 27. szombat, Angyalföld: Vasas – NK Osijek (horvát) 2-0 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Szombathely: Király Kupa: Vasas FC – NK Osijek (horvát) 1-1 (1-1) – tizenegyesekkel 4-3 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Szombathely, Király Kupa: Szombathelyi Haladás – Vasas 0-1 Tudósítás itt!
Edzőtábor: Ausztria, július 4–12.
Július 6. hétfő: Vasas FC – Amkar Perm (orosz) 0-5 Tudósítás itt!
Július 8. szerda, Bakovci, Szlovénia: Vasas FC – Partizan Beograd (szerb) 1-4 Tudósítás itt!
Július 10. péntek, Dietersdorf, Ausztria: Sloboda Tuzla (bosnyák) – Vasas FC 1-4 Tudósítás itt!

Videoton FC

Június 24. szerda, Dietersdorf (Ausztria): Videoton – Wolfsberger AC (osztrák) 1-2 Tudósítás itt!
Június 27. szombat, Radenci (Szlovénia): Videoton – FC Astra Giurgiu (román) 3-0 Tudósítás itt!
Június 30. kedd, Radenci (Szlovénia): Videoton – FK Zorja Luhanszk (ukrán) 2-1 Tudósítás itt!
Július 8. szerda, 18.30, Székesfehérvár: Videoton FC – Dunaújváros PASE – elmaradt

FC Ajka

Július 8. szerda: Győri ETO – FC Ajka 0-1
Július 11. szombat: FC Ajka – Balatonfüredi FC 2-0
Július 14. kedd: FC Ajka – Videoton FC II 1-2
Július 16. csütörtök: FC Ajka – Mezőkövesd 0-2 (Bük)
Július 18. szombat, 10 óra: Ferencvárosi TC II
Július 22. szerda, 17 óra: Dunaújváros PASE
Július 25. szombat: Gyirmót FC

Aqvital FC Csákvár

Július 8. szerda: Tatabánya FC – Csákvári TK 2-5
Július 11. szombat: FK Kolárovo (szlovák) – Csákvári TK 0-6
Július 18. szombat: Dunaújváros PASE – Aqvital FC Csákvár 4-0

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Július 4. szombat, Szolnok: Szolnoki MÁV FC – Balmazújváros 0-2
Július 10. péntek, Ungvár: Metalliszt Harkov (ukrán) – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-2 Tudósítás itt!
Július 15. szerda, Tata: Balmazújváros – Budaörsi SC 3-1
Július 15. szerda, Tata: Balmazújváros – III. Kerületi TVE 7-1
Július 18. szombat: Balmazújváros – DVSC-DEAC 2-0
Július 25. szombat: FC Lokomotíva Kosice (szlovák)

Budaörsi SC

Július 4. szombat, Budapest: MTK II – Budaörs 1-2
Július 11. szombat, Kispest: Bp. Honvéd-MFA – Budaörsi SC 1-0
Július 15. szerda, Tata: Balmazújváros – Budaörs 3-1
Július 18. szombat: Szigetszentmiklósi TK – Budaörsi SC 3-1
Július 22. szerda, 18 óra: ESMTK
Július 26. szombat, 10 óra: Pénzügyőr

Dunaújváros PASE

Július 8. szerda, 18.30: Videoton FC – Dunaújváros PASE – elmaradt
Július 11. szombat, Pálhalma: 17 óra: Dunaújváros PASE – Puskás Akadémia 0-1 Tudósítás itt!
Július 15. szerda: Dunaújváros PASE – Bölcske 3-0
Július 18. szombat: Dunaújváros PASE – Aqvital FC Csákvár 4-0
Július 22. szerda, 17 óra: FC Ajka
Július 25. szombat: Ferencváros II

FGSZ Siófok

Július 16. csütörtök, Telki: Siófok – Diósdi TC 4-2
Július 22. szerda, Szombathely: Szombathelyi Haladás

Gyirmót FC

Július 4. szombat, Mosonmagyaróvár: Futura Mosonmagyaróvár – Gyirmót 1-2 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, Pinzolo, Olaszország: AS Roma (olasz) – Gyirmót FC 1-2 Tudósítás itt!
Július 15. szerda, Moena, Olaszország: ACF Fiorentina (olasz) – Gyirmót FC 0-0 Tudósítás itt!
Július 18. szombat: Gyirmót FC – Futura Mosonmagyaróvár 3-3
Július 18. szombat: Pénzügyőr SE – Gyirmót FC 2-1
Július 21. kedd, 17 óra, Wenigzell, Ausztria: Maccabi Petah Tikva (izraeli)
Július 25. szombat: FC Ajka

Kisvárda-Master Good

Július 4. szombat, Mezőkövesd: Mezőkövesd-Zsóry FC – Kisvárda 1-0
Július 4. szombat, Cigánd: Cigánd SE – Kisvárda 2-1
Július 8. szerda: Kisvárda – Nyíregyháza Spartacus 5-1 Tudósítás itt!
Július 22. szerda, 18 óra, Soroksár: Soroksár

Mezőkövesd-Zsóry FC

Június 28. vasárnap, Debrecen: Debrecen–Mezőkövesd 2-3 Tudósítás itt!
Július 4. szombat, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Kisvárda-Master Good 1-0
Július 8-17: edzőtábor Bükfürdőn
Július 11. szombat, Szombathely: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Mezőkövesd-Zsóry 1-2 Tudósítás itt!
Július 13. hétfő: Amkar Perm (orosz) – Mezőkövesd 2-1 Tudósítás itt!
Július 16. csütörtök: FC Ajka – Mezőkövesd 0-2 (Bük)
Július 25. szombat, 18 óra: Kazincbarcikai SC

Soproni VSE-GYSEV

Július 18. szombat: Soproni VSE-GYSEV – Dunajska Luzna (szlovák) 1-2
Július 21. kedd, 18 óra: SV Mattersburg II (osztrák)
Július 25. szombat, 17.30: FC Nitra (szlovák) – Sopron

Soroksár SC

Július 4. szombat, Soroksár: Soroksár – Dunaharaszti 3-1
Július 11. szombat, Diósd: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Soroksári SC 0-2
Július 14. kedd, Telki: Soroksár – Ross County (skót) 1-1 Tudósítás itt!
Július 17. péntek: Bp. Honvéd-MFA – Soroksár SC 2-1 (Kispest)
Július 22. szerda, 18 óra, Soroksár: Kisvárda-Master Good
Július 25. szombat, Soroksár: Monor

Szeged 2011-Grosics-Akadémia

Július 4. szombat, Gyula: Szeged – Hódmezővásárhely 2-2 Tudósítás itt!
Július 18. szombat: UTA Arad (román) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-1

Szigetszentmiklósi TK-Erima

Július 4. szombat, Diósd: Diósdi TC-Select
Július 8. szerda, Paks: Paksi FC – Szigetszentmiklósi TK 1-1 Tudósítás itt!
Július 9. csütörtök, Csepel: Csepel FC – Szigetszentmiklósi TK 0-1
Július 11. szombat, Diósd: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Soroksári SC 0-2
Július 11. szombat, 10 óra, Vecsés: Vecsési FC
Július 18. szombat: Szigetszentmiklósi TK – Budaörsi SC 3-1
Július 22. szerda, Hatvan: FC Hatvan

Szolnoki MÁV FC

Július 4. szombat: Szolnok – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-2
Július 8. szerda, 17 óra, Hatvan: FC Hatvan – félbeszakadt
Július 9. csütörtök, Hatvan: FC Hatvan – Szolnok 1-3
Július 11. szombat, Békéscsaba: Békéscsaba 1912 Előre – elmaradt
Július 15. szerda, Szolnok: Szolnoki MÁV FC – SZEOL SC 3-1
Július 18. szombat: Szolnoki MÁV – Ross County FC (skót) 2-0 (Telki) Tudósítás itt!
Július 22. szerda: FC STK 1914 Samorin (szlovák)
Július 25. szombat: Nyíregyháza Spartacus

Zalaegerszegi TE FC

Július 2. csütörtök, Bad Radkersburg, Ausztria: Puskás Akadémia FC – Zalaegerszegi TE FC 6-0 Tudósítás itt!
Július 7. kedd: Haladás–Zalaegerszeg 1-3 Tudósítás itt!
Július 11. szombat, Sárvár: Sárvár FC – Zalaegerszeg 0-4
Július 15. szerda, 18 óra, Zalaegerszeg: Dinamo Zagreb II. (horvát)
Július 18. szombat, 11 óra, Verzej: NK Verzej (szlovén)
Július 22. szerda, 18 óra, Zalaegerszeg: Balatonfüred
Július 23. csütörtök, 17 óra, Weingzell: Maccabi Petah Tikva (izraeli)

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.