Elrajtol az Eb-selejtező – menetrend

A szokásostól eltérően – vasárnap, hétfőn és kedden – rendezik meg a találkozókat.
 
 

Elrajtol az Eb-selejtező – menetrend

A szokásostól eltérően – vasárnap, hétfőn és kedden – rendezik meg a találkozókat.
 
 
 

Elrajtol az Eb-selejtező – menetrend

A szokásostól eltérően – vasárnap, hétfőn és kedden – rendezik meg a találkozókat.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Vasárnap megkezdődik a 2016-os franciaországi Európa-bajnokság selejtezősorozata. A mérkőzéseket új rendszerben, vasárnap, hétfőn és kedden rendezik meg 18.00 és 20.45 órás kezdési időpontokkal.

A program:

vasárnap:

D csoport:

Grúzia-Írország, Tbiliszi 18.00
Németország-Skócia, Dortmund 20.45
Gibraltár-Lengyelország, Faro-Loule 20.45

F csoport:

Magyarország - Észak-Írország, Groupama Aréna 18.00
Feröer-szigetek - Finnország, Torshavn 20.45
Görögország-Románia, Pireusz 20.45

I csoport:

Dánia-Örményország, Koppenhága 18.00
Portugália-Albánia, Aveiro 20.45
A csoportban még Szerbia szerepel.

hétfő:

C csoport:

Luxemburg-Fehéroroszország, Luxembourg 20.45
Spanyolország-Macedónia, Valencia 20.45
Ukrajna-Szlovákia, Kijev 20.45

E csoport:

Észtország-Szlovénia, Tallinn 20.45
San Marino-Litvánia, Serravalle 20.45
Svájc-Anglia, Bázel 20.45

G csoport:

Oroszország-Liechtenstein, Himki 18.00
Ausztria-Svédország, Bécs 20.45
Montenegró-Moldova, Podgorica 20.45

kedd:

A csoport:

Kazahsztán-Lettország, Asztana 18.00
Csehország-Hollandia, Prága 20.45
Izland-Törökország, Reykjavik 20.45

B csoport:

Andorra-Wales, Andorra la Vella 20.45
Bosznia-Hercegovina - Ciprus, Zenica 20.45
A csoportban még Belgium és Izrael szerepel.

H csoport:

Azerbajdzsán-Bulgária, Baku 18.00
Horvátország-Málta, Zágráb 20.45
Norvégia-Olaszország, Oslo 20.45
 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.