Gyűjtőcikk

Máris kiesett egy NB I-es csapat

Szombaton az első forduló 33 mérkőzésével folytatódott a Magyar Kupa mérkőzés-sorozata.
 
 

Gyűjtőcikk

Máris kiesett egy NB I-es csapat

Szombaton az első forduló 33 mérkőzésével folytatódott a Magyar Kupa mérkőzés-sorozata.
 
 
 

Gyűjtőcikk

Máris kiesett egy NB I-es csapat

Szombaton az első forduló 33 mérkőzésével folytatódott a Magyar Kupa mérkőzés-sorozata.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A Zalaegerszeg csütörtökön lépett pályára, a legtöbb másodosztályú csapat viszont szombaton játszott a Magyar Kupa első fordulójában. Az NB I-es klubok közül egyedül a Dunaújváros volt érdekelt, hiszen a hétvégi, Ferencváros elleni bajnoki meccsét a Chelsea elleni, vasárnapi stadionavató gálameccs miatt elhalasztották, így pályára léphet a kupában.

Az NB II-es együttesek kivétel nélkül továbbléptek (egy esetben hosszabbításra volt szükség), a DPASE viszont elvérzett Orosházán!

Magyar Kupa, 1. forduló

Ónod SE – FGSZ Siófok 0-6 (0-4)
Gólszerzők: Kirchner (3., 12., 18.), Peszmeg (26.), Ivancsics (71., 82.)

Monori SE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-4 (0-0, 2-2, 2-3 – hosszabbítás után)
Gólszerzők: Benke (52.), Villányi (73.), illetve Kis R. (54.), Szatmári Cs. (56.), Batizi-Pócsi (98.), Virág (tizenegyesből 120.)

Mezőkovácsháza TE – Mezőkövesd-Zsóry 0-7 (0-3)
Gólszerzők: Balajti, (19., 45+1.), Menougong (42. , 84.), Barcskai (48.,), Kulcsár K. (tizenegyesből 67.), Takács P. (54.).

Gyulaháza KSE – FC Ajka 0-3 (0-0)
Gólszerzők: Pákai (73.), Major (84., 89.)

Cigánd SE – Szigetszentmiklósi TK-Erima 2-3 (0-2)
Gólszerzők: Varga K. (76.), Farkas M. (77.), illetve Bonifert (31.), Fekete Á. (44., 58.)

Dunaharaszti MTK – Békéscsaba 1912 Előre FC 1-2 (1-1)
Gólszerzők: Lázár Sz. (31.), illetve Vólent (12.), Szilágyi P. (47.)

FC Tatabánya – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-3 (0-2, 2-2, 2-2 – hosszabbítás után)
Gólszerzők: Kiprich D. (48.), Máj (85.), illetve Manga (8.), Pászka (13.), Mészáros M. (113.)
Kiállítva: Dombai (110.)

FC Hatvan – Aqvital Publo-Csákvári TK 2-3 (1-2)
Gólszerzők: Juhász B. (18.), Mundi (50.), illetve Dulló (3.), Varga Z. (30.), Bakos (70.)
Kiállítva: Imrik (51.)

Körmendi FC – Gyirmót FC 0-5 (0-2)
Gólszerzők: Magasföldi (5.), Lengyel (35.), Cseri (53., 85.), Beliczky (68.)

Orosháza FC – Dunaújváros PASE 1-0 (0-0)
Gólszerző: Ferenczi (82.)

Majosi SE – Ceglédi VSE 0-8 (0-5)
Gólszerzők: Elek B. (12., 29.), Tálas (öngól 13.), Füle (22.), Koós (37.), Albert I. (78.), Kormos (79., 86.)

További eredmények:

Kozármisleny FC – Diósdi TC 5-1 (3-0)
Celldömölki VSE – Sárvár FC 3-0 (2-0)
Kisvárda FC-Master Good – Tököl VSK 4-1 (2-0)
Jászfényszarui VSE – Bajai LSE 0-1 (0-0)
Kisújszállási SE – Termálfürdő-Tiszaújváros 1-3 (1-1)
Pétervására SE – BKV Előre 1-2 (1-1)
Veresegyház VSK – Bölcskei SE 0-7 (0-2)
Mórahalom VSE – Maglódi TC 3-2 (3-0)
Csepel FC – Létavértes '97 SC 12-0 (4-0)
Semjénháza SE – SZEOL SC Szeged 2-4 (1-2)
Kunszállás SE – Rákosmente KSK 1-8 (0-3)
Püspökladányi SE – Győrsövényház SE 1-2 (0-1)
Alsózsolcai KSC – Velence-Bericap 1-2 (0-1)
Nőtincs SE – II. Rákóczi Ferenc SE Szakoly 5-1 (5-0)
Ikarus BSE – Kondorosi TE 1-0 (0-0)
Sajóbábony VSE – AC Nagybajom 5-2 (2-1)
Soltvadkerti TC Soltacél – Ebes KKSE 2-0 (0-0)
Balatoni Vasas – Fertőszentmiklós SE 0-0 (tizenegyesekkel 4-5)
Sárisápi BSE – Jászapáti VSE 1-2 (1-0)
Iváncsa KSE – Hajdúböszörményi TE 1-0 (1-0)
Nyírbátori FC – Vác FC 1-5 (1-2)
Sárosd NKSC – Futura Mosonmagyaróvár 3-2 (1-1)

Vasárnap játsszák

16 óra: Tevel SE – Csetény SE
16 óra: Nagykáta SE – Balatonfüredi FC
17 óra: Taksony SE – Szolnoki MÁV FC
17 óra: Tatai AC – Salgótarjáni BTC
17 óra: Szerencsi VSE – Komlói Bányász SK
17 óra: Voyage SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC
17 óra: Balatonfűzfői AK – Vecsés FC
17 óra: HG-Logistic Győrszemere – Kaposvári Rákóczi
17 óra: Kótaj SE – REAC
17 óra: Himesháza KSE – Csács-Nemesapáti SE
17 óra: Gyöngyösi AK – Putnok FC
17 óra: Taliándörögd-Halimba SE – Veszprém FC
17 óra: Répcelaki SE – Nagyatádi FC
17 óra: Babócsa SE – Kazincbarcikai BSC FC
17 óra: FC Dabas – ESMTK

Kedden játsszák

17 óra: Szentlőrinc SE – MTK
17 óra: Tarr Sprint-Andráshida – Puskás Akadémia
17 óra: Fortress-Felsőtárkány – MVM Paks

Szerdán játsszák

17 óra: Dorogi FC – Szombathelyi Haladás
17 óra: Tolle UFC Szekszárd – Debreceni VSC-TEVA
17 óra: Nyíradony VVTK – Kecskeméti TE-Phoenix Mecano
17 óra: Budaörs SC – Újpest FC
17 óra: Hévíz SK – Ferencvárosi TC
17 óra: Szászvári SE – Pécsi MFC-Matias
17 óra: Soroksár SC – Lombard Pápa Termál FC
17 óra: Csornai SE – Bp. Honvéd
17 óra: Testvériség SE – Videoton FC
17 óra: Kalocsai FC – Nyíregyháza Spartacus
19 óra: Soproni VSE-GYSEV – Győri ETO
19.30: Vasas FC – Diósgyőri VTK

Csütörtökön játszották

Újbuda TC – Zalaegerszegi TE FC 1-2 (hosszabbítás után)

Minden párharcban egy mérkőzés dönt, tehát a győztesek továbbjutnak.

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.