Három gólt kapott az MTK

Az ukrán Metallurg Donyeck legyőzte Garami József csapatát.

Törökország

Törökország

Az ukrán élvonalban szereplő Metallurg Donyeck ellen játszott felkészülési mérkőzést a Törökországban edzőtáborozó MTK.

Már a második perc helyzetet hozott, Kanta József szép labdaszerzés után Beséhez passzolt, akinek a távoli lövése kapu mellé ment. Az ötödik percben ismét Bese lőtt kapura, miután Frank visszasarkalta hozzá a labdát. A következő percben az ellenfél is villant, egy tetszetős támadást követően azonban kapu fölé bombázott az ukrán játékos. A tizedik perctől az ukrán csapat folyamatosan nyomás alatt tartotta az MTK kapuját, de rendre felszabadítottak a védők. A harmincadik percben Kanta húsz méterről lőtt, azonban a labda centikkel mellé ment. A 41. percben a Metallurg megszerezte a vezetést egy szögletet követően. Három perccel később Hegedüs Lajos bravúrral védett egy ukrán lövést, majd a kipattanóra érkeztek és befejelték (0-2).

Az ötvenedik percben Kanta egy lövőcsel után Pölöskeihez passzol, aki kapura lőtt, de gól ezúttal sem született. A második félidő közepén az újabb ukrán gólt nem adta meg a játékvezető les miatt. A 82. percben Pölöskei vitte középre a labdát, de húsz méterről sikertelenül lőtt, majd Kanta kipasszolta a labdát Vasshoz, aki kapura lőtt, de blokkolták. A 85. percben Hegedüs végzett el egy szabadrúgást, de elesett, és az érkező játékos belőtte a labdát (0-3) – tudósított a klub honlapja.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.