Sorsoltak az NB II-ben is

 
 

Sorsoltak az NB II-ben is

 
 
 

Sorsoltak az NB II-ben is

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A Magyar Labdarúgó Szövetség közzétette az NB II-es szezon teljes menetrendjét. Ősszel 16 fordulót rendeznek, az első játéknap augusztus 17., az utolsó időpontja pedig november 30. A tavaszi idény március elsején kezdődik, a bajnokság május 31-én zárul.

NB II

1. forduló (augusztus 17.)
Békéscsaba – Tatabánya
Dunaújváros PASE – Vasas
Ajka – Nyíregyháza
Kozármisleny – Zalaegerszeg
Szigetszentmiklós – Cegléd
Kisvárda – Soproni VSE
Siófok – Balmazújváros
Szolnoki MÁV – Gyirmót FC

2. forduló (augusztus 24.)
Gyirmót FC – Siófok
Balmazújváros – Kisvárda
Soproni VSE – Szigetszentmiklós
Cegléd – Kozármisleny
Zalaegerszeg – Ajka
Nyíregyháza – Dunaújváros PASE
Vasas – Békéscsaba
Tatabánya – Szolnoki MÁV

3. forduló (augusztus 31.)
Békéscsaba – Nyíregyháza
Dunaújváros PASE – Zalaegerszeg
Ajka – Cegléd
Kozármisleny – Soproni VSE
Szigetszentmiklós – Balmazújváros
Kisvárda – Gyirmót FC
Siófok – Szolnoki MÁV
Tatabánya – Vasas

4. forduló (szeptember 7.)
Siófok – Tatabánya
Szolnoki MÁV – Kisvárda
Gyirmót FC – Szigetszentmiklós
Balmazújváros – Kozármisleny
Soproni VSE – Ajka
Cegléd – Dunaújváros PASE
Zalaegerszeg – Békéscsaba
Nyíregyháza – Vasas

5. forduló (szeptember 14.)
Békéscsaba – Cegléd
Dunaújváros PASE – Soproni VSE
Ajka – Balmazújváros
Kozármisleny – Gyirmót FC
Szigetszentmiklós – Szolnoki MÁV
Kisvárda – Siófok
Vasas – Zalaegerszeg
Tatabánya – Nyíregyháza

6. forduló (szeptember 21.)
Kisvárda – Tatabánya
Siófok – Szigetszentmiklós
Szolnoki MÁV – Kozármisleny
Gyirmót FC – Ajka
Balmazújváros – Dunaújváros PASE
Soproni VSE – Békéscsaba
Cegléd – Vasas
Zalaegerszeg – Nyíregyháza

7. forduló (szeptember 28.)
Békéscsaba – Balmazújváros
Dunaújváros PASE – Gyirmót FC
Ajka – Szolnoki MÁV
Kozármisleny – Siófok
Szigetszentmiklós – Kisvárda
Nyíregyháza – Cegléd
Vasas – Soproni VSE
Tatabánya – Zalaegerszeg

8. forduló (október 5.)
Szigetszentmiklós – Tatabánya
Kisvárda – Kozármisleny
Siófok – Ajka
Szolnoki MÁV – Dunaújváros PASE
Gyirmót FC – Békéscsaba
Balmazújváros – Vasas
Soproni VSE – Nyíregyháza
Cegléd – Zalaegerszeg

9. forduló (október 12.)
Békéscsaba – Szolnoki MÁV
Dunaújváros PASE – Siófok
Ajka – Kisvárda
Kozármisleny – Szigetszentmiklós
Zalaegerszeg – Soproni VSE
Nyíregyháza – Balmazújváros
Vasas – Gyirmót FC
Tatabánya – Cegléd

10. forduló (október 19.)
Kozármisleny – Tatabánya
Szigetszentmiklós – Ajka
Kisvárda – Dunaújváros PASE
Siófok – Békéscsaba
Szolnoki MÁV – Vasas
Gyirmót FC – Nyíregyháza
Balmazújváros – Zalaegerszeg
Soproni VSE – Cegléd

11. forduló (október 26.)
Békéscsaba – Kisvárda
Dunaújváros PASE – Szigetszentmiklós
Ajka – Kozármisleny
Cegléd – Balmazújváros
Zalaegerszeg – Gyirmót FC
Nyíregyháza – Szolnoki MÁV
Vasas – Siófok
Tatabánya – Soproni VSE

12. forduló (november 2.)
Ajka – Tatabánya
Kozármisleny – Dunaújváros PASE
Szigetszentmiklós – Békéscsaba
Kisvárda – Vasas
Siófok – Nyíregyháza
Szolnoki MÁV – Zalaegerszeg
Gyirmót FC – Cegléd
Balmazújváros – Soproni VSE

13. forduló (november 9.)
Békéscsaba – Kozármisleny
Dunaújváros PASE – Ajka
Soproni VSE – Gyirmót FC
Cegléd – Szolnoki MÁV
Zalaegerszeg – Siófok
Nyíregyháza – Kisvárda
Vasas – Szigetszentmiklós
Tatabánya – Balmazújváros

14. forduló (november 16.)
Dunaújváros PASE –Tatabánya
Ajka – Békéscsaba
Kozármisleny – Vasas
Szigetszentmiklós – Nyíregyháza
Kisvárda – Zalaegerszeg
Siófok – Cegléd
Szolnoki MÁV – Soproni VSE
Gyirmót FC – Balmazújváros

15. forduló (november 23.)
Békéscsaba – Dunaújváros PASE
Balmazújváros – Szolnoki MÁV
Soproni VSE – Siófok
Cegléd – Kisvárda
Zalaegerszeg – Szigetszentmiklós
Nyíregyháza – Kozármisleny
Vasas – Ajka
Tatabánya – Gyirmót FC

16. forduló (november 30.)
Tatabánya – Békéscsaba
Vasas – Dunaújváros PASE
Nyíregyháza – Ajka
Zalaegerszeg – Kozármisleny
Cegléd – Szigetszentmiklós
Soproni VSE – Kisvárda
Balmazújváros – Siófok
Gyirmót FC – Szolnoki MÁV

17. forduló (2014. március 1.)
Siófok – Gyirmót FC
Kisvárda – Balmazújváros
Szigetszentmiklós – Soproni VSE
Kozármisleny – Cegléd
Ajka – Zalaegerszeg
Dunaújváros PASE – Nyíregyháza
Békéscsaba – Vasas
Szolnoki MÁV – Tatabánya

18. forduló (március 8.)
Nyíregyháza – Békéscsaba
Zalaegerszeg – Dunaújváros PASE
Cegléd – Ajka
Soproni VSE – Kozármisleny
Balmazújváros – Szigetszentmiklós
Gyirmót FC – Kisvárda
Szolnoki MÁV – Siófok
Vasas – Tatabánya

19. forduló (március 16.)
Tatabánya – Siófok
Kisvárda – Szolnoki MÁV
Szigetszentmiklós – Gyirmót FC
Kozármisleny – Balmazújváros
Ajka – Soproni VSE
Dunaújváros PASE – Cegléd
Békéscsaba – Zalaegerszeg
Vasas – Nyíregyháza

20. forduló (március 22.)
Cegléd – Békéscsaba
Soproni VSE – Dunaújváros PASE
Balmazújváros – Ajka
Gyirmót FC – Kozármisleny
Szolnoki MÁV – Szigetszentmiklós
Siófok – Kisvárda
Zalaegerszeg – Vasas
Nyíregyháza – Tatabánya

21. forduló (március 29.)
Tatabánya – Kisvárda
Szigetszentmiklós – Siófok
Kozármisleny – Szolnoki MÁV
Ajka – Gyirmót FC
Dunaújváros PASE – Balmazújváros
Békéscsaba – Soproni VSE
Vasas – Cegléd
Nyíregyháza – Zalaegerszeg

22. forduló (április 5.)
Balmazújváros – Békéscsaba
Gyirmót FC – Dunaújváros PASE
Szolnoki MÁV – Ajka
Siófok – Kozármisleny
Kisvárda – Szigetszentmiklós
Cegléd – Nyíregyháza
Soproni VSE – Vasas
Zalaegerszeg – Tatabánya

23. forduló (április 12.)
Tatabánya – Szigetszentmiklós
Kozármisleny – Kisvárda
Ajka – Siófok
Dunaújváros PASE – Szolnoki MÁV
Békéscsaba – Gyirmót FC
Vasas – Balmazújváros
Nyíregyháza – Soproni VSE
Zalaegerszeg – Cegléd

24. forduló (április 19.)
Szolnoki MÁV – Békéscsaba
Siófok – Dunaújváros PASE
Kisvárda – Ajka
Szigetszentmiklós – Kozármisleny
Soproni VSE – Zalaegerszeg
Balmazújváros – Nyíregyháza
Gyirmót FC – Vasas
Cegléd – Tatabánya

25. forduló (április 26.)
Tatabánya – Kozármisleny
Ajka – Szigetszentmiklós
Dunaújváros PASE – Kisvárda
Békéscsaba – Siófok
Vasas – Szolnoki MÁV
Nyíregyháza – Gyirmót FC
Zalaegerszeg – Balmazújváros
Cegléd – Soproni VSE

26. forduló (május 3.)
Kisvárda – Békéscsaba
Szigetszentmiklós – Dunaújváros PASE
Kozármisleny – Ajka
Balmazújváros – Cegléd
Gyirmót FC – Zalaegerszeg
Szolnoki MÁV – Nyíregyháza
Siófok – Vasas
Soproni VSE – Tatabánya

27. forduló (május 10.)
Tatabánya – Ajka
Dunaújváros PASE – Kozármisleny
Békéscsaba – Szigetszentmiklós
Vasas – Kisvárda
Nyíregyháza – Siófok
Zalaegerszeg – Szolnoki MÁV
Cegléd – Gyirmót FC
Soproni VSE – Balmazújváros

28. forduló (május 17.)
Kozármisleny – Békéscsaba
Ajka – Dunaújváros PASE
Gyirmót FC – Soproni VSE
Szolnoki MÁV – Cegléd
Siófok – Zalaegerszeg
Kisvárda – Nyíregyháza
Szigetszentmiklós – Vasas
Balmazújváros – Tatabánya

29. forduló (május 24.)
Tatabánya – Dunaújváros PASE
Békéscsaba – Ajka
Vasas – Kozármisleny
Nyíregyháza – Szigetszentmiklós
Zalaegerszeg – Kisvárda
Cegléd – Siófok
Soproni VSE – Szolnoki MÁV
Balmazújváros – Gyirmót FC

30. forduló (május 31.)
Dunaújváros PASE – Békéscsaba
Szolnoki MÁV – Balmazújváros
Siófok – Soproni VSE
Kisvárda – Cegléd
Szigetszentmiklós – Zalaegerszeg
Kozármisleny – Nyíregyháza
Ajka – Vasas
Gyirmót FC – Tatabánya

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.