Nem tud hibázni az Ajka

Továbbra is veretlen az Ajka, miután 1-0-ra nyert a Győri ETO II otthonában az NB II 14. fordulójában.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A Nyugati-csoportban második helyezett Ajka győztes gólját Szabó Levente szerezte. A Szigetszentmiklós a Paks II otthonában nyert. A Gyirmót hazai pályán kétgólos hátrányba került a Tatabánya ellen, de gyorsan szépített, és a kilencvenedik percben az egyenlítés is összejött. A tatabányaiaknak ez volt az ötödik nyeretlen meccsük zsinórban.

Keleten az Újpest B is közel állt az idegenbeli sikerhez, de a házigazda Balmazújváros a 88. percben egyenlített, így 2-2 lett a vége. Három vereség után ismét nyert a Kazincbarcika, méghozzá a Debrecen II ellen.

NB II, 14. forduló

Keleti-csoport

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Újpest FC B 2-2 (1-0)
13 óra: Kazincbarcikai BSC FC – DVSC-DEAC 1-0 (0-0)
Szombaton játszották
Szeged 2011 – Orosháza FC 1-1 (0-1)
Békéscsabai Előre 1912 SE – Dunakanyar-Vác 1-1 (0-1)
Nyíregyháza Spartacus – Putnok VSE 1-1 (0-1)
Szolnoki MÁV FC – Restart-Ceglédi VSE 1-1 (0-0)
Mezőkövesd-Zsóry – Ferencvárosi TC II 3-2 (3-2)
Vasas SC – Budapest Honvéd-MFA 2-0 (2-0)

Az élcsoport: 1. Békéscsaba 27 pont, 2. Vasas 24 pont, 3. Mezőkövesd 23 pont, 4. Orosháza 22 pont (7 győzelem), 5. Vác 22 pont (6 győzelem, 22-19), 6. Nyíregyháza 22 pont (6 győzelem, 18-17)

Nyugati-csoport

Győri ETO FC II – FC Ajka 0-1 (0-0)
MVM Paks – Szigetszentmiklósi TK-Erima 0-2 (0-2)
16 óra: Gyirmót FC – Duna FC Tatabánya 2-2 (1-2)
Kozármisleny SE – Veszprém FC 2-1 (1-0)
Aqvital-Publo Csákvári TK – Kaposvári Rákóczi II 1-0 (0-0)
Bajai LSE-Kalo-Méh – BKV Előre 1-1 (1-0)
15 óra: Szombathelyi Haladás II – Zalaegerszegi TE FC 2-2 (1-1)
SVSE-GYSEV-Goldschmidt – Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0)

Az élcsoport: 1. Puskás Akadémia 36 pont, 2. Ajka 32 pont, 3. Kozármisleny 29 pont, 4. Gyirmót 25 pont, 5. Szigetszentmiklós 21 pont (7 győzelem), 6. Zalaegerszeg 21 pont (6 győzelem)

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.